Як позбутися від шишок на великому пальці. Як прибрати кісточки на ногах в домашніх умовах.

Шишки на великих пальцях ніг не тільки псують їх зовнішній вигляд, але і завдають чимало неприємностей. Ноги болять, швидко втомлюються при ходьбі, підбір взуття перетворюється на велику проблему. Найчастіше це захворювання страждають представниці прекрасної статі.
Вам знадобиться
  • - щавель;
  • - цибуля;
  • - часник;
  • - бджолиний віск;
  • - алое;
  • - вершкове масло;
  • - прополіс;
  • - морська або кухонна сіль.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від шишок на великому пальці ноги, перш за все, змініть взуття. Не носіть вузькі моделі, віддайте перевагу взуттю з широким носком. Нога не повинна здавлюватися, всі пальці повинні розташовуватися вільно. Крім цього, відмовтеся і від високих підборів.
2
Між вказівним і великим пальці м ноги покладіть прокладку з пінопласту, силікону або іншого спеціального матеріалу. Під п'яту покладіть маленький не надто жорсткий вкладиш, щоб вона була трохи піднята.
3
Щодня виконуйте нескладні вправи для ніг: пальцями ніг перекладайте невеликі предмети, розкидані по підлозі, ходите на носочках, катайте ногами (і особливо великими пальцями) по підлозі паличку, згинайте і розгинайте ноги, виконуйте обертальні рухи стопами то в одну , то в іншу сторону, відводите і зводите стопи назовні і всередину.
4
Увечері приготуйте ванночку для ніг, заповніть її теплою водою. Після ванночки помасажуйте м'язи литок і гомілки.
5
Скористайтеся народними засобами. Зімну щавель до кашкоподібного стану і прикладіть його до шишками на пальцях ніг. Виконуйте цю процедуру щовечора протягом 25-40 днів.
6
Зробіть на ніч наступний компрес. Подрібніть половину цибулини і 4-6 зубчиків часнику. Додайте в суміш лист алое, трохи бджолиного воску і ложку вершкового масла. Поставте каструлю з сумішшю на повільний вогонь, коли закипить, поварите ще хвилину і зніміть з вогню. Розтлумачте і змішайте все до однорідної маси, охолодіть, використовуйте для компресу.
7
Чергуйте вищеописаний компрес з компресом з прополісу. Для цього розімніть шматочок прополісу рукою, надайте йому необхідну форму, прикладіть до хворого місця і накладіть суху пов'язку до ранку.
8
Протягом 7-10 днів виконуйте наступні процедури. В гарячу воду насипте морську сіль (при її відсутності, можна взяти і звичайну кухонну), розчиніть її, остудіть, поставте в холодильник. Щовечора змочуйте в розчині вовняну тканину і натирайте їй шишки на ногах, після чого тепло закутують і залишайте на ніч.
9
Відвідайте ортопеда, який вам призначить фізіотерапевтичне, а в запущених випадках навіть хірургічне лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uOdJuiT_ZM8