Як додати губам блиск.

Губи з вологим блиском завжди виглядають спокусливо і свіжо. Звичайно, можна скрізь носити з собою блиск для губ і регулярно наносити його, щоб підтримувати «сяйво». Але в будь-якому випадку, основа гарного макіяжу - це здорова доглянута шкіра губ.
Інструкція
1
У першу чергу, забезпечте організм достатньою кількістю води. 1-1,5 літра чистої води - це необхідний мінімум. Врахуйте, що значна кількість кави і алкоголю впливають на печінку і як наслідок призводять до підсушування шкіри губ.
2
Вживайте здорову їжу, багату вітамінами А, Е, С і В. Ці вітаміни благотворно впливають на стан шкіри загалом і губ, зокрема.
3
Бережіть себе. Врахуйте, що стрес, фізична і розумова перевантаження, перенесені хвороби негативно позначаються на стані шкіри.
4
У ситуаціях з різким перепадом температур (і взимку, і влітку) частіше наносите на губи захисну та живильну помаду, можна просто гігієнічну. Обов'язково робіть це перед виходом на вулицю, після їжі або пиття. Ні в якому разі не облизувати губи на вулиці, особливо взимку.
5
Якщо вдень ви користуєтеся декоративною помадою, то хоча б на ніч обов'язково змастіть губи натуральним рослинним маслом. Підійдуть соняшникова, оливкова, кунжутне, пшеничних зародків. У них можна додавати краплю масляного розчину "Аевіт" (суміш вітамінів А і Е). Якщо ж ви не любителька кольоровий помади, то маслом можна користуватися кілька разів протягом дня. В якості похідного варіанту підійде гарна гігієнічна помада або звичайний дитячий крем.
6
Регулярно робіть масаж губ за допомогою м'якої зубної щітки або махрової серветки (1-2 рази на тиждень). Це допоможе видалити омертвілі лусочки і поліпшить кровопостачання, а значить губи будуть виглядати свіжішими і яскравими. Але якщо у вас є тріщинки або ранки, відкладіть масаж до повного загоєння.
7
Після масажу зробіть живильну маску, наприклад, з сиру з вершками або сметаною, можна додати в неї трохи меду. Після закінчення процедури її навіть не треба змивати - просто з'їжте. Після маски додатково змастіть рослинною олією або жирним кремом. Після таких процедур шкіра виглядає гладкою і зволоженою.
8
Якщо помада не дуже м'яка, наносите її поверх бальзаму для губ. Таким чином ви будете краще доглядати за губами, а помада буде виглядати більш блискучою. Пам'ятайте, що стійкі помади сушать і стягують шкіру, тому не захоплюйтеся ними.
9
Вибирайте блиск для губ по відчуттях. Він не повинен сильно розтікатися (хоча зовсім уникнути цього не вдасться) і, в ідеалі, що не відчуватися на губах. Під блиск теж можна наносити бальзам для губ, але не жирний, а зволожуючий.
10
Щоб уникнути розтікання, додати губам більш природне сяйво і оптично зробити їх більш повними, візажисти рекомендують наносити блиск не на всю поверхню губ, а тільки краплю посередині.