Як перевірити батарею nokia. перевірити заряд батареї nokia.

Компанія Nokia вже протягом багатьох років вважається провідним виробником високотехнологічних мобільних пристроїв, які дозволяють покупцям не тільки спілкуватися один з одним, але і дивитися улюблені відеоролики і слухати музичні треки. Купуючи телефон Nokia, обов'язково перевіряйте наявність всіх необхідних сертифікаційних документів, які підтверджують високу якість товару.
Інструкція
1
Якщо ви хочете перевірити батарею Nokia, зайдіть на офіційний сайт компанії, знайдіть на ньому сервіс перевірки і здійсните послідовно кілька простих дій. Дістаньте акумулятор з телефону та подивіться на голограму, яка наклеєна на ньому. Там ви повинні побачити напис Nokia Original Enhancements.
2
Потім перевірте точки на голограмі. Послідовно нахиляючи вліво, вправо, вгору, вниз, ви побачите відповідно одну, дві три чотири точки. Це означає те, що акумулятор дійсно зроблений компанією Nokia.
3
Якщо ви все ж сумніваєтеся, можете ввести серійний його серійний номер. Натисніть перевірити, і через деякий час можна буде дізнатися, яку батарею ви використовуєте: ліцензійну або браковану. Будьте уважні, на сьогоднішній день ринок просто-таки кишить неякісною продукцією. Це в першу чергу стосується мобільних телефонів та аксесуарів до них. Здійснивши перевірку батареї, ви можете бути на 100% впевнені в тому, що вона прослужить вам довгі роки.
4
Якщо таким чином не вдалося перевірити батарею , сходіть в сервісний центр товаровиробника, який є практично в кожному обласному центрі нашої країни. Фірмові акумуляторні батареї Nokia характеризуються довговічністю і тривалим терміном роботи після зарядки. Тому всім користувачам продукції компанії Nokia настійно рекомендується використовувати ці акумулятори.
5
Якщо заряд батареї Nokia тримається дуже мало часу, і це заважає вам нормально використовувати телефон, віднесіть батарею фахівцям, добре розбирається в електроніці. Вони виявлять причину неполадки і вкажуть шляхи її виправлення. Цих людей можна знайти на будь-якому ринку електротоварів або в спеціалізованих магазинах. Також перед покупкою кожна деталь телефону повинна бути перевірена на предмет браку і різного роду дефектів. Якщо ви знайшли подібний шлюб, відразу ж зверніться до продавця, він замінить телефон новим. Нова Nokia батарея може пропрацювати без підзарядки до 5 днів.