Як збити високу температуру тіла. парацетамолосодержащіе препарати.

Підвищена температура тіла може бути наслідком різних вірусних захворювань: ГРЗ, ГРВІ, грип, ангіна і т.д. Якщо показники градусника коливаються до 38? С, то це не привід приймати жарознижуючі препарати. Температура - це показник того, що організм бореться з хворобою, виробляє імунітет. Вживати заходів щодо зниження спека потрібно, якщо температура підвищується вище 38? С.
Вам знадобиться
  • - трава вівса;
  • - оцет;
  • - парацетамолосодержащіе препарати;
  • - виноградний сік.
Інструкція
1
Приймайте ті препарати, головною діючою речовиною яких є парацетамол (сам «Парацетамол», «Панадол», «Ефералган», «Цефекон Д»). Їх можна купити як у вигляді свічок для ректального введення, так і у вигляді солодкого сиропу. Перше підходить немовлятам і дітям до 2-3 років, а друге для дітей постарше. Пам'ятайте, що разовий прийом препарату не повинен бути вище 15мг/кг.
2
Якщо температура піднімається знову через якийсь проміжок після прийому ліків, то потрібно здійснити повторний прийом. Але не більше 4-5 разів на добу. Також можна вдатися до гомеопатії. Високою популярністю користуються гомеопатичні ректальні свічки «Вібуркол».
3
Зрілому організму справитися з лихоманкою значно легше. Доросла людина може прийняти ацетилсаліцилову кислоту, яка протипоказана дітям до 16 років. Також ви можете випити анальгін, причому без призначення лікаря (якщо раніше не були виявлені протипоказання).
4
При лихоманці у дорослої людини, якщо немає підозри на запалення легенів і, коли температура вище 39? С, можливе використання фізичного методу охолодження: роздягніться і покладіть на чоло мокрий холодний компрес, періодично його міняйте. Тіло слід обтирати (виключається розтирання щоб уникнути зворотного ефекту) сумішшю горілки і води в пропорції 1: 1. Повторюйте процедуру до зниження температури тіла нижче 38? С.
5
Ще один поширений народний спосіб - це клізма. Доведено, що температура знижується на 1 градус. Але ні в якому разі не зловживайте даними методом.
6
Зробіть компрес для прикладання до чола з суміші води і яблучного оцту (на літр води 3 столові ложки оцту).
7
Пийте виноградні соки. Це широко застосовується в народній медицині і вважається жарознижуючим засобом.
8
Зробіть чай з трави вівса. 50 грамів вівсяної трави залийте літром окропу. Поставте на 30 хвилин в тепле місце для настоювання, а після пийте з додаванням меду. Такий чай здатний позбавити не тільки від жару, він володіє явно вираженим сечогінну властивість.