Як зробити паяльну станцію. Як зібрати самостійно паяльну стануіяю.

Багато радіоаматори і початківці майстра з ремонту електротехніки стикаються з проблемою пошуку всіх необхідних інструментів. Паяльна станція стане для вас хорошим помічником в справі розвитку своїх навичок в електротехніці. Вартість більшості станцій, представлених на вітчизняному ринку, досить-таки висока, що робить їх доступними тільки для великих організацій і промислових підприємств.
Інструкція
1
Цей варіант для більшості радіоаматорів залишається недосяжним. А, значить, залишається спробувати зробити паяльну станцію з підручних засобів і деталей, куплених на найближчому ринку електротоварів. Приклавши достатньо зусиль і вмінь, і витративши мінімальну кількість фінансових коштів, практично кожен радіоаматор може створити працездатну паяльну станцію .
2
Для того, щоб сконструювати повноцінну паяльну станцію , для початку потрібно зробити нижній підігрів. Сходіть на ринок і купіть лампу, патрон під неї, диммер для регулювання температури розжарювання, корпус, вентилятор, смужки жерсті. Інші елементи можна зробити з підручних средств.В вигляді корпусу використовуйте ламінат, якщо інших матеріалів немає.
3
Коли ви все підготували, приступайте працювати. Прикрутите саморізами смужки жерсті до ламінату, який буде служити основою всієї конструкції. Під вентилятор випиляєте в ламінаті отвір. З решти шматків ламінату сконструюйте корпус, на дно якого прикрутите патрон під лампу. От і все, конструкцію можна вважати закінченою. Тепер паяльна станція своїми руками має нижній підігрів, який надалі буде забезпечувати її стабільну роботу.
4
Щоб зробити повністю конструкцію паяльної станції, необхідно затратити багато сил і часу. Для цього знайдіть або купіть великий металевий корпус, в якому буде знаходитися весь вміст станції. Також вам знадобляться відбивачі для ламп з тонкого алюмінієвого листа і власне самі лампи в кількості 9 штук. З їх допомогою ви зможете підтримувати необхідну для паяння температуру.
5
Якщо вам не хочеться робити все самому, збереться достатньо грошей і купіть професійну паяльну станцію . Намагайтеся вибирати продукцію від провідних світових виробників. Приміром, паяльна станція lukey відповідає найвищим стандартам якості. Купивши її, ви зможете уникнути частих поломок і, як наслідок, дорогого ремонту.