Як встановити анімований аватар.

Аватари давно стали звичною частиною соціального життя інтернету. Вони широко використовуються в соціальних мережах, форумах. Аватари поділяють на чорно-білі, кольорові і анімовані. Статичне зображення дуже виразно, проте набольшей популярністю користуються анімовані аватари.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -інтернет;
  • -програма gif-редактор.
Інструкція
1
Виберіть, який аватар для вас буде переважніше - статичний і анімований. Анімований аватар пропонує автору або користувачеві набагато більше можливостей в розкритті своєї індивідуальності, ніж статичний. Він являє собою картинку невеликого розміру з рухомими елементами. Рух повторюється через певний інтервал часу.
2
Вийдіть в інтернет і введіть в будь-якому пошуковику словосполучення «анімований аватар». Ви знайдете безліч сайтів, де професіонали та любителі викладають свої роботи. Анімовані файли для аватарів на таких сайтах мають обмежену тематику і розмір. Для створення власного образу потрібно скачати з інтернету або купити в комп'ютерному магазині спеціальну програму. Це може бути Easy GIF Animator, Ulead GIF Animator і ін. Втім, із створенням анімованого аватара впорається і Adobe Photoshop. В перерахованих назвах програм для створення анімації часто зустрічається слово gif. Це недивно, оскільки анімовані аватари, збережені на комп'ютері або розміщені в інтернеті, на відміну від статичних мають дозвіл не jpeg, а gif.
3
сода власний анімований аватар. Для того щоб рух був рівним, підготуйте картинки однакового розміру. Адже анімація файлу - це перш за все збереження ілюзії руху. Важливо, щоб ці картинки мали мінімальні відмінності один від одного. Врахуйте, що при русі кадру змінюється не всі його зміст, а тільки лише мала частина. В іншому випадку, при програванні анімації може виникнути ефект «стрибка». Правда, сам по собі цей ефект і належне його оформлений також може стати ефектною візитною карткою в інтернеті.
4
Імпортуйте підготовлені файли в GIF-редактор. Розрахувати час зміни кадрів, щоб рух був не надто швидке, але і не застигало недовго. Вподобану комбінацію збережіть на комп'ютер як gif файл.
Зберегти анімацію в формат gif - непоганий спосіб обзавестися забавною рухомій аватаркой для форуму або блогу. Для цього всього лише треба створити послідовність кадрів і підігнати її розмір під стандарти для картинок користувача.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub;
  • - програма Photoshop;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
Послідовність кадрів, з якої складатиметься анімована картинка користувача, можна намалювати своїми руками, а можна витягти з відео. В цьому випадку вам знадобиться програма VirtualDub. Відкрийте в цьому редакторі файл, що містить відповідне для аватарки зображення за допомогою гарячих клавіш Ctrl + O.
2
Включивши відтворення файлу, або скориставшись клавішами, керуючими переміщенням курсору, знайдіть кадр, з якого буде починатися анімація. Скопіюйте його, використовуючи комбінацію клавіш Ctrl + 1.
3
скопіювати зображення вставте в новий документ Photoshop. Для створення нового файлу використовуйте опцію New з меню File. Натисніть на кнопку ОК у вікні налаштувань документа і додайте в нього перший шар за допомогою опції Paste меню Edit.
4
Перейдіть на вікно VirtualDub і перейдіть до наступного кадру за допомогою опції Next frame з меню Go. Скопіюйте кадр і вставте його в документ, відкритий в Photoshop. Таким способом зробіть стільки шарів, скільки потрібно для того щоб захопити рух об'єкта, який ви збираєтеся поставити на аватарку.
5
Обріжте непотрібну частину зображення інструментом Crop Tool, залишивши прямокутник, відповідний пропорціям майбутньої аватарки. Для застосування обрізки натисніть на клавішу Enter.
6
Змініть розмір багатошарового документа до розміру картинки користувача, дозволеної правилами того ресурсу, де ви збираєтеся її використовувати. Це можна зробити командою Image Size з меню Image. Вставте потрібні значення в поля для ширини і висоти зображення і клацніть по кнопці ОК.
7
Вимкніть всі верстви в створеному документі крім самого нижнього. Для цього в палітрі шарів клацніть по піктограмі у вигляді ока зліва від кожного шару.
8
Відкрийте палітру анімації. Це можна зробити командою Animation меню Window. Вміст видимого шару вже відображено в цій палітрі в якості першого кадру анімації. Створіть другий кадр кнопкою Duplicate Selected Frames, що знаходиться в нижній частині палітри анімації. Увімкніть другий знизу шар в палітрі шарів. Після цього зображення в другому кадрі анімації буде відповідати вмісту включеного шару.
9
Створіть стільки кадрів анімації, скільки шарів міститься у вашому документі. Встановіть тривалість кадрів. Для цього виділіть весь вміст палітри анімації і виставите потрібний час, клікнувши по кнопці Sets frame delay time. Це трикутник, який можна помітити в нижній частині кожного кадру.
10
Розпочніть відтворення анімації за допомогою кнопки Play. Відредагуйте результат, видаливши непотрібні кадри. Для цього клікніть по кадру і натисніть на значок корзини в нижній частині палітри.
11
Збережіть аватарку в файл з розширенням gif командою Save for Web з меню File.