Як надути надувний матрац.

Сучасна промисловість пропонує споживачам не тільки надувні матраци, але і надувні ліжка. Вони приносять людям комфорт і зручність. Адже вони мобільні, компактні і дуже зручні в зберіганні. Щоб надувний матрац служив вам довго, правильно надувайте і здувайте його.
Вам знадобиться
  • -надувні матрац;
  • -насос.
Інструкція
1
Оскільки надувний матрац - річ досить велика, надувати його зручніше за допомогою насоса. Використовуйте спеціальні насоси. Іноді виробники комплектують матрац таким пристроєм. Якщо його немає в комплекті, використовуйте насоси низького тиску. Вони можуть бути ручними, ножними або електричними. Електричні насоси надувають матрац дуже швидко. Однак потрібно дуже уважно стежити за процесом накачування. Є небезпека пошкодити матрац.
2
Не користуйтесь компресорами, автомобільними насосами. Ні в якому разі не використовуйте фен! Гаряче повітря пошкоджує матеріал, з якого виготовлений матрац. Надувайте виріб до розпрямлення складок. Помацайте матрац - він повинен стати досить пружним.
3
Надувати матрац можна сильнішим чи слабшим. Це залежить від вашого відчуття комфорту. Ідеально надути його на?. Накачування до межі може викликати пошкодження швів, навіть якщо вони здаються дуже міцними. Ремонт матраца можливий і в домашніх умовах, але краще до нього не доводити. Якщо виріб довго перебуває на сонці або ним користується не одна людина, накачати його краще менше, ніж на?. Надутий матрац вимагає періодичного підкачування.
4
Здування надувного матраца також процес важливий. На щастя, у більшості матраців є досить великі спеціальні клапани. Повітря через них виходить досить швидко. Відкрийте клапан і випускайте повітря з матраца поступово. Щоб повітря вийшов повністю, злегка натискайте на поверхню. Але не дуже старайтеся! Ви можете пошкодити шви. Якщо матрац потрібно здути дуже швидко, використовуйте насос.
Надувні меблі виручає людей вдома, на дачі, в поході, на воді і в багатьох інших життєвих ситуаціях. Добре, коли є вбудований насос для надувного матраца . При його відсутності в домашніх умовах можна скористатися альтернативним способом. А на природі це практично зробити неможливо.
Вам знадобиться
  • - пилосос Rainbow.
Інструкція
1
Спробуйте надути матрац ротом, якщо насос для надувного матраца відсутня, а ви - чоловік богатирської статури. А що робити тому, хто свої легені береже для інших цілей? Та це й небезпечно, адже судини очей можуть полопатися від натуги. Вам такий геморой потрібен? Бережіть себе!
2
Спробуйте накачати надувний матрац для сну за допомогою пилососа, наприклад, Rainbow. Володіючи величезною силою всмоктування, цей домашній помічник здатний не тільки навести чистоту у вашому помешканні. Раніше домашні майстри білили стіни за допомогою спеціальних насадок пилососа «Аудру», «Вихор» та ін. І сьогодні можна використовувати пилосос в якості компресора. М'ячі, матрац надувний спальний, кульки, гумові іграшки - все це можна надути за допомогою спеціальних насадок пилососа Rainbow замість насоса для надувного матраца .
3
Підключіть тонку насадку до вихідного отвору пилососа. Через кілька хвилин у вас будуть добре накачаний надувний матрац для сну, надувні іграшки або кульки.
4
Накачайте матрац, виходячи з кількості та ваги бажаючих розташуватися на ньому людей. Якщо вага невеликий, можна накачати матрац посильніше. При великій вазі людей значних зусиль не прикладайте. Ніколи не накачуйте матрац максимально сильно. Здоровий сон, комфортний відпочинок ви отримаєте, якщо накачаєте матрац надувний спальний приблизно на 80-85%.
5
Регулюйте ступінь жорсткості надувного матрац для сну під час його надування. Як тільки матрац стане пружним на дотик і на ньому зникнуть складки, припиніть надувати його. Не забувайте, що правильно буде надути не більше? обсягу матраца . В іншому випадку не уникнути розриву навіть міцних швів. А якщо матрацом надувним спальним планують скористатися 2 людини, надути його потрібно менше ніж на? об'єму. Такий же обсяг заповнюється і при його тривалому перебуванні на сонці. Так як нагріте всередині матраца повітря, розширюючись, надасть сильний тиск на основу матраца .
6
Бережіть надутий матрац від колючих предметів і від чотириногих друзів з гострими кігтиками. Не вставайте на нього ногами і не спирайтеся на одне коліно. Акуратно надувайте і здувайте матрац, скориставшись одним з насосів низького тиску - електричним, ручним або ножним. І тоді він виручить вас в потрібну хвилину, підставивши своє «оксамитове плече».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lWPFXnZwov0
Корисна порада
Не використовуйте для накачування матраца надувного спального насос високого тиску або автомобільний компресор. Інакше матрац може просто луснути. Виключіть застосування фена з гарячим повітрям.