Як позбутися від бліх. спрей для дому від бліх.

Існує думка, що блохи живуть на тварин і тільки їх кусають. Однак така думка є хибною. На жаль, потрапивши у ваш будинок через улюбленого вихованця, ці паразити можуть жити і розмножуватися в квартирі, кусати вас і доставляти багато неприємностей. Вивести подібних комах можна, для цього потрібно правильно обробити тварин і будинок.
Вам знадобиться
  • - пилосос;
  • - кошти від бліх для тварин;
  • - аерозоль від комах для будинку.
Інструкція
1
У першу чергу позбавте своїх чотириногих друзів від бліх. Для цього існує кілька способов.Шампунь від бліх, який ви можете купити в будь-якому зоомагазині. Помістіть тварина у ванну, намочіть шерсть і нанесіть шампунь. Приділіть особливу увагу місцям, де найбільше вовни, саме там люблять ховатися блохи . Ретельно змивайте шампунь з тварини, так як його залишки можуть викликати отруєння.
2
Одне з найпоширеніших засобів від бліх - це нашийник, але він не володіє стовідсотковою ефективністю. Носіння нашийника може стати небезпечним для тварини, так як речовина, якою його обробляють, викликає сильну алергію. Використовуйте цей засіб на той час, поки ви будете обробляти квартиру, щоб блохи живуть вдома не оселилися назад на вже вимиті тварину.
3
Найбільш дієвими способами є нанесення спеціальних крапель і спрею. Ці засоби хороші тим, що вбивають не тільки комах, але і їх личинки. Також дія цих препаратів поширюється на невелику відстань навколо жівотного.Для нанесення крапель розсуньте шерсть на загривку тваринного і капніть кілька крапель на шкіру. Розчин проникає в кров і, висмоктуючи її, комаха гине. Доза залежить від розміру тварини, тому перед їх купівлею проконсультуйтеся з продавцем. Якщо ви вибрали спрей, то ретельно обробіть їм тварину і місце де воно їсть і спіт.У цих препаратів є один недолік - це сильний запах. Якщо він доставляє вам незручність, то вимийте тварина через кілька годин після нанесення засобу.
4
Після обробки тварини займіться прибиранням будинку. Ретельно вимийте всі приміщення і пропилесосьте. Приділіть особливу увагу на щілини, плінтуси, підвіконня і меблі. Відсуньте дивани та крісла, підійміть палас. Щоб пропилососити у важкодоступних місцях, зніміть широку насадку з трубки пилососа.
5
Періть накидки з меблів, фіранки і одежу, яка могла бути заражена комахами. Якщо в будинку є м'які іграшки, їх так само необхідно випрати.
6
Купіть в магазині аерозоль від комах і ретельно розпорошите його по всьому приміщенню. Підіть з дому на 2-3 години, щоб не вдихати шкідливі частинки аерозолю. Чи не мийте підлоги протягом 2-4 днів. Залишки аерозолю, що осіли на підлогу, не дадуть вижити тим комахою, які з'явилися з личинок вже після обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yT7ln-Z3Miw
Зверніть увагу
Перед тим як розпорошувати аерозоль, приберіть весь посуд в поліетиленові пакети і шафа, щоб шкідливі частинки не осідали на ній, а згодом не потрапили всередину вашого організму.