Як зробити неонову лампу в домашніх умовах. посібник з виготовлення скорпіонів в домашніх умовах.

Ви вирішили завести скорпіонів, змій або акваріумних рибок, які світяться у неоновому світлі? А може вам прийшла в голову ідея влаштувати будинку неонову вечірку? Або хочете самостійно зробити вивіску з підсвіткою з неону? Є один простий спосіб вирішити всі ці питання.
Вам знадобиться
  • - напій Mountain Dew;
  • - харчова сода;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Візьміть до відома, що в промисловості неон отримують, зрідже повітря, який розпадається на багато складових, в тому числі гелій і неон. Це дуже складний процес, що складається з багатьох щаблів і потребують спеціальних умов: температури, тиску, додаткових речовин, таких як водень або азот. В домашніх умовах можна зробити так звану неонову рідина, яка схожа з неоном його властивостями світитися в темряві яскраво-синім світлом.
2
Отже, для приготування «неонової» рідини приготуйте півлітрову пляшку газованого напою «Mountain Dew». Його можна купити всюди, де продається газована - це про нього був оригінальний рекламний ролик про леопардів і велосипедистів. Саме звідти нам запам'яталася фраза: «Ти просто не вмієш їх готувати». Вам також знадобляться харчова сода і перекис водню.
3
Зауважте, що до складу «Mountain Dew» входять такі компоненти, як гуміарабік, бензонат натрію, оксид вуглецю, цитрат натрію, а також складні ефіри. Частково таку палітру речовин використовують хіміки великих лабораторій для виведення світиться газу з кисню.
4
Вилийте з пляшки американську «Гірську росу» на?, Залишивши в ємності тільки чверть жовто-зеленої газованої води.
5
Додайте в «Mountain Dew»? частина чайної ложки харчової соди, обережно засинаючи через горлечко.
6
Влийте сюди ж 3 пляшкових ковпачка перекису водню.
7
Закрийте пляшку кришкою і збовтайте суміш. Якщо ви все компоненти відміряли правильно, вимкнувши світло, виявите, що рідина світиться в темряві.
8
Тепер ви можете покрити цією рідиною звичайні лампи, використовувані для тераріумів і акваріумів, світлодіодні таблички, а також атрибути вечірки - маски, ковпачки або ліхтарики. Можна покрити світиться сумішшю електрогітару - вона придбає урочистий, що світиться в темному просторі вид.