Як збільшити частоту пульсу.

Знання мови, якою розмовляє людське серце, дозволяє своевренно попередити настання ряду хвороб. Особливо важливо вміти читати пульс, залежно від частоти і ритмічності якого можна припустити наявність аритмії, тахікардії, барікардіі та інших захворювань. Людина повинна працювати у співпраці зі своїм організмом і допомагати йому. При необхідності може знадобитися збільшити частоту пульсу.
Інструкція
1
Займіться фізичними навантаженнями для того, щоб збільшити частоту серцевих скорочень. Спорт, гімнастика, танці - все це призводить до того, що серце починає битися частіше і активніше, кров розганяється і швидше біжить по венах, артеріях, капілярах. Здорова навантаження підвищує настрій і наповнює новими силами. Не забувайте, що тренування призводить до того, що серцево-судинна система стає більш витривалою, і через деякий час вам буде потрібно велике навантаження, щоб збільшити пульс.
2
Відвідайте сауну або лазню для того, щоб підвищити частоту пульсу. Перегрівання або знаходження в приміщенні з підвищеним рівнем баню сприяє зміні серцебиття. Якщо ви раніше не були в таких місцях, краще спершу проконсультуватися з лікарем, оскільки не всі можуть довгий час проводити в парилці, а деяким це і зовсім протипоказано. Домогтися більшої частоти серцевих скорочень дозволяє проста процедура, знайома всім любителям бань: гарненько пропарившись і насолодившись березовими віниками, пориньте в басейн з прохолодною водою. Але ще раз варто підкреслити необхідність попередньої консультації. Крім того, якщо це перші відвідини лазні, не варто проводити там надто багато часу і проводить його на самоті: візьміть з собою людину, досвідченого в тому, як правильно отримувати задоволення від сауни і лазні.
3
Згадайте, що змушує вас нервувати. Частота серцевого пульсу досягає максимальних результатів саме в момент перед початком події, якого людина боїться або побоюється. Якщо вашою метою є зміна частоти скорочення серцевого м'яза, то достатньо просто створити для себе стресову ситуацію. Однак не забувайте, що вона повинна бути достатньо достовірна, щоб ви дійсно почали нервувати, інакше організм здогадається, що його обманює, і відповідної реакції підвищення серцебиття не буде.