Як змінити частоту шини. збільшити частоту шини в bios.

Практично всі сучасні процесори мають певний потенціал для розгону. Найпростіший і зручний спосіб зміни і збільшення частоти процесора - це розгін системної шини (FSB). Частота шини процесора прямо впливає на швидкість роботи комп'ютера в цілому. Крім цього, використовуючи даний метод, ви можете на деякий час віддалити необхідність покупки більш потужного процесора.
Інструкція
1
В середньому, підвищена частота системної шини процесора підвищує швидкість його роботи приблизно на 20% .Отже, щоб змінити частоту системної шини , зайдіть в BIOS і знайдіть в параметрах значення CPU Clock. Натисніть на цьому значенні Enter і введіть нову частоту шини . Поруч з цим значенням ви побачите множник процесора і безпосередньо частоту процесора. Не бійтеся переборщити зі значенням частоти. Сучасні процесори влаштовані таким чином, що при виникненні такої ситуації система автоматично скидає значення до стандартних налаштувань і перезавантажує комп'ютер, після чого все стає на свої місця. Тому сміливо експериментуйте зі значеннями частоти і не бійтеся, що можете нашкодити процесору.
2
Можете також поміняти множник процесора, що теж вплине на значення частоти шини материнської плати. Значення множника знаходиться там же, де і значення частоти. Приміром, якщо у вас є шина 133 с множником 10, поміняйте його на 15 і отримаєте замість колишньої 1,33 Ghz нову частоту 2.0 Ghz. Тільки враховуйте, що в процесорі повинен бути розблокований множник. Щоб дізнатися це, зверніть увагу на маркування процесора. Серед таких процесорів марки Intel, AMD або Black Edition, на ньому повинна бути відмітка Extreme.
3
Також змінити частоту шини можна програмно. Для цього скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму Al Booster. Відкрийте програму і, у вікні, знайдіть значок Display tuning panel. Натисніть на нього, щоб з'явилася додаткова панель. Знайдіть на цій панелі розділ Tuning, в якому відзначте галочкою пункт Exsternal frecuency.
4
Таким чином, ви активували розгін шини . Внизу ви побачите значки плюса і мінуса, натискаючи на які, збільшуйте або зменшуйте частоту шини . Вибравши відповідну частоту, натисніть кнопку Apply внизу вікна програми. Після цього перезавантажте комп'ютер і працюйте вже з новою частотою.