Різкий головний біль: Як від неї позбутися.

Головний біль може виникнути в мозкових оболонках через здавлювання або розтягнення судин при підвищенні кров'яного або внутрішньочерепного тиску, а також при розладах кровообігу в головному мозку. Найчастіше така біль є симптомом іншого, більш складного захворювання.
Інструкція
1
Коли болить голова, необхідно зробити мімічну гімнастику. Вона вам допоможе позбутися від болю. Вправи спрямовані на розслаблення основних мімічних м'язів (особи), а також м'язів волосистої ділянки голови.
2
Швидко підійміть брови, а потім розслабте їх і опустіть вниз. Після цього по черзі підійміть спочатку праву брову і опустіть, а потім ліву. Цей рух зовсім нелегко виконати. Тому почніть з того, що при піднятті однієї брови, притримуйте іншу на місці.
3
скосити обидва закритих очі, а після цього розслабтеся: робіть це спочатку швидко, потім трохи затримайте і розслабтеся.
4
Як можна сильніше скосите ліве око і розслабтеся. При цьому натисніть на ліву сторону обличчя таким чином, щоб підвівся куточок рота. Далі теж саме виконайте з правою стороною особи.
5
Глибоко спохмурнійте і розслабтеся. Після цього натисніть на брови і трохи посуньте їх вниз, у напрямку до перенісся.
6
Широко позіхніть: дуже повільно відкрийте рот, а потім поступово опускайте нижню щелепу. Повільно закрийте рот.
7
Відкрийте рот і порухайте нижньою щелепою в різні боки.
8
наморщити ніс - уявіть, що ви начебто нюхаєте що-небудь неприємне. Побудуйте гримаси, як маленька дитина.
9
Також можна позбутися головний болі використовуючи методи народної медицини. Для цього помажте ментоловим маслом віскі, лоб, область за вухами і потилицю.
10
Залийте чверть чайної ложки кориці двома столовими ложками гарячої води. Потім підсолодите отриману рідину і дайте їй настоятися півгодини. Після цього приймайте її по два ковтки через кожну годину, поки не зникне біль.
11
Візьміть одну столову ложку сушеної трави звіробою і залийте її склянкою окропу. Потім отриману суміш поставте в прохолодне місце на 30 хвилин. Після цього пийте її по чверті склянки не менше трьох разів на день.