Як відкрити свою турагентство. Як відкрити туристичне агентство.

Що потрібно для того, щоб відправити людину на відпочинок в таке місце, відвідати яке він давно мріяв? Ділові відносини з перевіреними туроператорами, добре налагоджена система комунікацій із зовнішнім світом і, нарешті, то, щоб людина цей і сам дізнався про ваше бажання втілити його мрію в життя. Зберіть всі ці складові в одному флаконі - і отримаєте успішне туристичне агентство.
Вам знадобиться
  • 1. Бізнес-план турагентства
  • 2. Досвід роботи в туристичному бізнесі або найманий топ-менеджер
  • 3. Один або два продають менеджера
  • 4. Засоби реклами
  • 5. Офісне приміщення
  • 6. Міні-АТС і виділена інтернет-лінія
  • 7. Договори з декількома туроператорами
  • 8. Свідоцтво про реєстрацію ІП або освіті ТОВ
Інструкція
1
Складіть бізнес-план вашого майбутнього «туристичного» підприємства, підрахуйте все разові і постійні витрати на його організацію та утримання. Ринок послуг у сфері туризму сьогодні досить і досить насичений, тому робити велику ставку на ще одну компанію, що працює в цій галузі, ризиковано. Гарантій того, що ви досягнете успіху, немає, а тому не варто, наприклад, викуповувати приміщення для офісу, краще поки укласти недовгостроковий договір оренди і зняти підходящу для ваших цілей площу.
2
Продумайте те, як буде організована робота у вашій туристичній фірмі. Якщо раніше вам не доводилося працювати в цьому бізнесі, то доцільно найняти для нового турагентства досвідченого директора, який знає специфіку цього виду діяльності. Йому ж можна доручити підбір менеджерів, що продають тури: від їх професійних якостей в чому залежатиме успіх турагентства.
3
Розробіть стратегію просування вашої туристичної фірми. Обійтися без рекламної підтримки на ринку з такою кількістю гравців буде практично неможливо. Про вас повинні дізнатися і запам'ятати вашу компанію як унікального постачальника послуг, а не як одне із сотні подібних йому турагентств. Добре буде створити власний сайт, розмістити запоминающуюся зовнішню рекламу і поширити листівки.
4
В'їжджайте в орендоване приміщення і приступайте до роботи. В офісі з самого початку потрібно мати багатоканальну телефонну зв'язок і можливість підключення до виділеної інтернет-лінії. Щоб почати роботу, туристичної компанії буде достатньо всього декількох договорів, укладених з туроператорами.
Корисна порада
Від розташування офісу туристичної компанії залежить далеко не все, але дещо залежить - якщо слава про вашу фірму ще не поширилася по всьому місту, то чим більше людей буде заходити до вас, просто проходячи мимо по вулиці, тим краще Вибирайте туроператорів, з якими збираєтеся працювати, потрібно, виходячи з місця вашого розташування. Деякі з них виявляться для вас зручними, інші - ні.