Як прати замшеве взуття. Як випрати замшеве куртку.

З шкіряної взуттям все легко і просто. Якщо забруднив - помий в воді, потри губкою для взуття, протри насухо, намаж кремом, і черевики будуть виглядати як новенькі. Набагато складніше йде справа з замшевого взуттям . Її було підставиш під кран з водою. Набагато більш примхливий матеріал вимагає до себе особливого підходу.
Вам знадобиться
  • - гумова щітка,
  • - нашатирний спирт,
  • - мило,
  • - вода,
  • - тонка наждачний папір,
  • - оцет,
  • - тальк,
  • - сірникову коробку.
Інструкція
1
Замшеве взуття виготовляють з натуральної, а іноді і штучної шкіри. Рідко хто зможе з точністю визначити напевно. Тому запам'ятайте одне правило: не потрібно використовувати при чищенні такого взуття сильні органічні розчинники, такі як бензин і ацетон.
2
Краще звичайно взагалі не бруднити замшеве взуття, тому намагайтеся не надягати її в негоду. Але якщо вже плям не вдалося уникнути, підійдіть до їх очищення з особливою обережністю. Не намагайтеся видалити грязьове пляма відразу, так ви тільки розмажете його по поверхні, дайте йому підсохнути. Потім протріть взуття сумішшю води з нашатирним спиртом і дуже обережно потріть тонкої наждачним папером. Після протріть очищене місце слабким розчином оцту.
3
Придбайте спеціальну гумову щітку. Вона стане в нагоді вам, так як їй обов'язково протирати замшу після будь-якої очистки. На крайній випадок підійде звичайний шкільний ластик. Також добре обробити замшеве взуття водовідштовхувальним препаратом.
4
Щоб позбутися білих розлучень, які часто з'являються на замші від вогкості, вам знадобиться мильний розчин. Також можна спробувати прибрати їх за допомогою вже знайомого вам розчину води і нашатирного спирту. В цьому ж випадку підійде і гумова щітка, і наждачний папір.
5
Що з'явився блиск на замші можна прибрати, присипавши його тальком і залишивши на три години. Після витріть взуття жорсткою щіткою. Таким же способом можна видалити і жирові плями. Також позбутися від блиску можна, протерши його бічною стороною сірникової коробки.
6
Коричневу замшу краще чистити щіткою, змоченою в кавовій гущі. Так ви не тільки видаліть плями, але і додасте взуття свіжий вигляд. Який би із способів ви не вибрали, не займайтеся чищенням замші кожен день. Так як цей матеріал тонкий, можуть утворитися залисини, які вже нічим не виправиш.