Як перенести музику в плеєр.

Абсолютна більшість сучасних аудіо плеєрів призначено для спільного використання з комп'ютером - він повинен служити джерелом аудофайлов, що копіюються в цей гаджет. Удосконалення плеєрів рухається і в напрямку спрощення цієї процедури і на сьогодні переміщення музики з комп'ютера в аудіоплеєр вже не представляє ніякої складності.
Інструкція
1
Підключіть плеєр до комп'ютера. Конкретний спосіб залежить від використовуваної моделі, але найчастіше для цього достатньо з'єднати їх кабелем з набору аксесуарів, що входить до придбаний разом з пристроєм комплект. Як правило, цей кабель має на одному кінці роз'єм типу міні-USB, а на іншому - стандартний USB-коннектор. Роз'єм міні вставте у відповідне гніздо плеєра, а другий роз'єм підключіть до одного з входів USB-порту на комп'ютері.
2
Після підключення плеєра до комп'ютера операційна система визначить це новий пристрій як «зовнішній накопичувач» і він стане доступний точно так само, як будь-який диск вашого комп'ютера. Якщо ОС не зможе знайти в своїй базі підходящого драйвера, то в області повідомлень панелі завдань спливе відповідне попередження і вам буде потрібно встановити драйвер самостійно. Як правило, плеєри, що вимагають додаткових драйверів, мають в комплекті диск з програмним забезпеченням - встановіть його в пристрій читання оптичних дисків вашого комп'ютера, виберіть в меню опцію установки драйвера, а потім дотримуйтесь інструкцій, що видаються програмою інсталяції. Якщо такого диска немає - вирушайте на сайт фірми-виробника плеєра і завантажте потрібне програмне забезпечення звідти.
3
Якщо ваш плеєр вимагає для роботи з комп'ютером використання спеціальної програми, то копіюйте потрібні музичні файли з її допомогою. Однак більшість сучасних плеєрів повністю сумісні з ОС Windows. Тому для того, щоб скопіювати потрібні музичні файли з комп'ютера в плеєр, досить виділити їх на робочому столі або у вікні Провідника, натиснути клавіші ctrl + c, потім перейти на підключений в якості зовнішнього накопичувача плеєр і натиснути клавіші ctrl + v. Таким способом можна копіювати не лише окремі файли, але і папки.