Як намалювати тигра на обличчі.

Будь дитяче свято стане веселіше, якщо запропонувати хлопцям розфарбувати обличчя за допомогою спеціальних фарб. Одним з найулюбленіших мотивів дітвори є мордочка тигра , тому що вона яскрава і запам'ятовується.
Вам знадобиться
  • Фарби для розпису по обличчю і тілу оранжевого, жовтого, чорного і білого кольорів.
Інструкція
1
Почніть роботу з носа і подглазье моделі. Спонжиком нанесіть на ці області жовту фарбу. Розтушовуйте її у напрямку до скул. У міру просування до вух, додавайте на спонжик помаранчевої фарби. Лоб покрийте помаранчевою фарбою. Зафарбуйте повністю підборіддя. Нанесіть на область під бровами жовту фарбу. Попросіть модель закрити очі, розслабити повіки. Повністю зафарбуйте брови. Слідкуйте за тим, щоб перехід від жовтого кольору в центрі мордочки до помаранчевого по краях був не надто різким.
2
Намалюйте область мордочки білою фарбою. Почніть від вертикальної складочки між носом і губами. Рішучим, але м'яким мазком проведіть лінію до щоки, заводячи кисть вгору на вилицю. Розгорніть кисть і проведіть коротку лінію в зворотному напрямку. Зробіть ще три таких зиґзаґоподібних елемента. Останнім мазком поведіть кисть до носа рівно по лінії верхньої губи. Зафарбуйте область білим кольором. Намалюйте другу половинку мордочки з іншого боку. Намагайтеся, щоб мордочка була симетричною щодо лінії носа.
3
Зобразіть білі смужки на надбрівних дугах. Окресліть лінію брів, підніміть їх кінець. Зробіть ще два мазка, що виходять з точки початку брови. Лінії мають бути широкими в середині і звужуватися в кінці. Біла фарба більше не знадобиться.
4
Візьміть чорну фарбу. Акуратно відокремте мазком кінчик носа, зафарбуйте нижню його частину. Намалюйте вертикальну лінію уздовж складки між губами і носом. Виведіть чорним лінію губ, повністю їх зафарбуйте. На білому ділянці мордочки під носом намалюйте точки. Тонкими лініями намалюйте вусики в зиґзаґоподібної частини мордочки.
5
Окресліть тонкої чорної лінією нижню повіку Внутрішній куточок лінії опустіть вниз на рівень перенісся. Верхню повіку намалюйте в стилі 80-х років, не растушевивая, повівши стрілки вгору. Зафарбуйте повіку повністю. Намалюйте симетричні розбіжні смужки на лобі. Не робіть їх товстими, щоб вони не «тиснули» на очі. Уздовж скронь також намалюйте лінії.
Корисна порада
Використовуйте тільки спеціальні фарби для розпису по обличчю і тілу.
Одним з найбільш типових представників сімейства котячих в дикій середовищі є королівський тигр. Тигра малювати не дуже складно, практично так само, як кішку, будова тіла у них схоже.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, ластик, кольорові олівці, фломастери або фарби (за бажанням).
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу, на якому збираєтеся малювати, горизонтально, це розташування найбільш підходить для даного малюнка. За допомогою олівця виконайте начерк. Для початку позначте напівкруглої лінією спину і кружечком підставу передньої лапи (перший фрагмент). Потім позначте лінію живота, напівкругле стегно, нижню частину шиї і невеликим кружечком частину голови (другий фрагмент).
2
Намітьте заднє стегно, лопатку і верх шиї (третій фрагмент). Тепер вже можна намітити напрямки розташування лап хижака, продумайте, як вони у вас будуть розташовані, та його морду (четвертий фрагмент). Зауважте, що лінії трохи «грубі», надалі виконайте більш детальну промальовування. Якщо лінія у вас не виходить, не періть її відразу, краще зробіть їх декілька і потім за бажанням подкорректируйте ластиком.
3
Настала черга хвоста, намітьте його напрямок, частина лап (умовно «до коліна»), також позначте на морді тигра вушка й очі. Очі розташовуватимуться на тому місці, де допоміжний гурток для голови буде переходити в перенісся (п'ятий фрагмент). Далі домалює йому лапи у формі «черевичок», позначте ніс, невелику борідку, яка буває у тигрів (шостий фрагмент).
4
Ваш тигр практично готовий. Знайдіть і подивіться картинки в інтернеті, зверніть увагу на розташування смуг на шкурі хижака і намалюйте їх або просто позначте напрямок, якщо вони невеликі за розміром. Розташування смужок повинно вже надати невеликий обсяг вашому наброску (сьомий фрагмент). Далі зітріть всі допоміжні лінії, більш детально прорисуйте смуги на мордочці, саму голову тигра, лапи і залишилися смужки на тілі (восьмий фрагмент). Виконайте штрихування олівцем або виконайте роботу в кольорі.
Корисна порада
Перед початком роботи краще переглянути фотоматеріали про тигрів, так трохи простіше малювати.