Як навчитися плавати на спині. Як навчитися плавати, лежати в воді на спині.

Плавання на спині - найлегший стиль пересування по воді. Тут не потрібно затримувати подих, а тіло при такому плаванні відпочиває. Навчитися плавати на спині зовсім нескладно.
Інструкція
1
Спочатку, виберіть місце для тренувань. Кращим для вас буде басейн. У відкритих водоймах, де дно може бути нерівним, вам не вдасться тримати ситуацію під контролем. До того ж, під час занять хвилі або протягом можуть перешкодити.
2
Приступайте до навчання плаванню на спині з людиною, яка вміє відмінно плавати і здатним вас підстрахувати. Бажано, щоб перший час він підтримував ваше тіло, щоб ви легко могли утримувати себе на воді.
3
Починайте з дрібною глибини. Сядьте на дно і, спираючись на руки, спробуйте лягти на спину так, щоб плечі і потилицю пішли трохи під воду. Постарайтеся витягнутися на поверхні води. Зробіть глибокий вдих і повільно перенесіть руки до стегон. Робіть це рух плавно. Тримайтеся в такому положенні, поки ноги не зануряться під воду.
4
Спробуйте подолати почуття страху і зловити рівновагу. Потрібно розслабити руки і ноги, а в легені увібрати більше повітря, тоді тіло стане невагомим, і залишатиметься на поверхні.
5
Щоб навчитися саме плисти, а не лежати на спині , знову сядьте на дно. Підніміть зігнуті руки вгору, корпус тіла нахиліть назад і відштовхніться ногами від дна. Коли ноги опиняться в невагомості, випрямтеся в повний зріст. Спробуйте проплисти так кілька метрів, затримавши при цьому дихання.
6
Щоб долати відстань, потрібно навчитися здійснювати ногами рухи, що нагадують відштовхування. Руками виконуйте гребки: здійснюйте зачерпує руху руками, заводячи їх вище плечей над водою і доводячи з силою до стегон - під нею. Такі рухи можна виконувати двома руками як по черзі, так і одночасно. Таким чином, кожна рука буде здійснювати безперервне і ритмічне рух. Новачкові рекомендується виконувати гребки випрямленими руками. Коли техніку плавання на спині ви доведете до досконалості, руки при веслуванні тримайте зігнутими. Такі характерні рухи при плаванні на спині не уявляють особливих зусиль для плавця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6koQTtpp2z4
Корисна порада
Рекомендується для виконання вправ придбати прищіпку для носа. Намагайтеся, щоб коліна були під водою, а ступні не розбігалися один від одного більше, ніж на 40 сантиметрів