Як друкувати кольоровим чорнилом.

Струменевий принтер, оснащений чорним і кольоровим картриджами, забезпечує чорно-білий і кольоровий друк. З придбанням такого принтера з'являється чудова можливість роздруковувати не тільки чорно-білі текстові документи, а й кольорові зображення. Для того щоб друкувати кольоровими чорнилом, необхідно вибрати відповідні параметри друку принтера. Для будь-якого принтера зміна параметрів друку виробляється в діалоговому вікні «Властивості».
Вам знадобиться
  • - принтер;
  • - картридж;
  • - кольорові чорнило;
  • - папір.
Інструкція
1
Основне управління з вибору значень кольорового друку здійснюйте у вкладках «Папір/якість» і «Колір». Пам'ятайте, що в залежності від використовуваного програмного забезпечення, існують деякі відмінності назв вкладок, кнопок і атрибутів діалогового вікна «Властивості».
2
Відкрийте по черзі вкладки «Папір/якість» і «Колір» в діалоговому вікні «Властивості». Уважно ознайомтеся з усіма варіантами друку, які пропонуються конкретним принтером. Кожен виробник кольорового принтера розробляє свої можливості кольорового друку. Але, загалом, принцип вибору друку кольоровими чорнилом практично однаковий.
3
Визначтеся, для яких цілей необхідна кольоровий друк, і виберете підходящі параметри принтера з відповідних вкладок. «Високе» (або «Найкраще») якість вибирайте для друку високоякісних зображень. Для передачі оригінальних квітів при друку цифрових фотографій вкажіть «Область кольору», при цьому кольорові чорнило «перемішуються» для отримання певного кольору. Якщо немає необхідності в отриманні понад якісного зображення кольору, виберете передбачене для цих цілей якість друку: «швидке», «чорнове» або «звичайне» («економна друк», «чорнова друк», «нормальна друк»). Витрата кольорових чорнила при цьому значно уменьшітся.В деяких принтерах передбачений «Резервний режим друку" з використанням одного картриджа. Якщо чорних чорнил мало або вони відсутні, то встановіть друк за допомогою трикольорового картриджа. При цьому кольори передаються зазвичай, а чорний колір передається з сіруватим відтінком.
4
Щоб друк кольоровими чорнилом вийшла з найкращою якістю, у вкладці «Папір/якість» виберете з вкладки «Тип» відповідний папір, на якій проявляться високі властивості друку.
Зверніть увагу
Висока якість друку уповільнює процес роздрукування.
Корисна порада
При заміні чорнила намагайтеся використовувати справжні кольорові чорнило. Це підвищує якість друку.