Як зняти екран монітора. скачати фотошоп зняти екран.

Іноді для створення документів і посібників необхідно зробити знімок екрана , і це стосується не тільки зображень, але і відеозаписи того, що відбувається на екрані комп'ютера. Для цього можна використовувати спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Зробіть знімок екрана за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows. Для цього відкрийте вікно, знімок якого необхідно отримати, далі натисніть клавішу Print Screen на клавіатурі. В буфер обміну буде вставлено зображення екрана в даний момент. Для отримання знімка перейдіть в будь-який графічний редактор, наприклад Adobe Photoshop, створіть новий документ і виберіть команду «Вставити» в контекстному меню. Знімок екрана монітора готовий.
2
Використовуйте спеціальні програми для створення знімків з екрана . Приміром, програма Snagit здатна не тільки зробити скріншот екрана , але і виконати захоплення певної області. При натисканні клавіші Print Screen з'являється рамочка, за допомогою якої потрібно виділити ділянку екрана для захоплення. Після цього зображення з'являється в програмі, звідти його можна скопіювати і вставити в потрібний документ чи інше місце. Для отримання пробної версії програми перейдіть на сайт виробника http://www.techsmith.com/download/trials.asp, виберіть опцію Download now біля назви програми Snagit.
3
Виконайте зйомку екрана комп'ютера за допомогою програми UVScreenCamera. Завантажити її можна на сайті виробника http://www.uvsoftium.ru/, перейдіть за посиланням і виберіть команду «Скачати». Встановіть програму на комп'ютер, щоб зробити відеозапис того, що відбувається на екрані.
4
Запустіть програму, перейдіть в меню «Область записи» і вкажіть, з чого проводитиметься запис відео (з усього екрана , з виділеної області або з певного вікна). Далі виберіть опцію «Приховувати при записи», вона дозволяє приховати вікно програми після того, як буде розпочато запис. При необхідності встановіть опцію записи курсора і звуку. Також можна встановити опцію «Напівпрозорі вікна».
5
Щоб почати запис з екрана , натисніть відповідну кнопку, якщо зупинити цей процес, а потім відновити, то запис почнеться з моменту зупинки. Для запису відео з нового місця виберіть пункт «Новий» в меню «Файл». Щоб зупинити зйомку відео з екрана , натисніть клавішу F10. Далі зайдіть в меню «Файл», виберіть опцію «Експорт», щоб зберегти записане відео.