Як підключити комп'ютер до телевізора Sharp. Як підключити телевізор sharp до комп'ютера.

Для підключення телевізора до системного блоку комп'ютера рекомендують використовувати спеціальний кабель. Найчастіше, вся складність полягає саме в підборі підходящих роз'ємів.
Вам знадобиться
  • - відеокабель.
Інструкція
1
Вивчіть відеороз'єми, присутні в телевізорі і відеокарти комп'ютера . Останнє пристрій, як правило, наділене портами VGA, DVI і HDMI. У старих моделей відеоадаптерів зустрічається роз'єм S-Video. Сучасні телевізори SHARP оснащують портами SCART, HDMI, VGA і DVI (зустрічається рідко). Виберіть аналогічні або взаємозамінні порти.
2
Придбайте відповідний відеокабель. Пам'ятайте про те, що існують спеціальні перехідники, що дозволяють з'єднувати наступні пари портів: VGA і SCART, VGA і DVI, HDMI і DVI. Природно, при підключенні телевізора до комп'ютера розумніше використовувати цифрові канали передачі сигналу, такі як DVI і HDMI. Здійсніть з'єднання відеокарти комп'ютера та відповідного роз'єму телевізора.
3
Включіть обидва обладнання. Зайдіть в меню налаштувань телевізора, перейдіть до пункту, відповідальному за призначення каналу прийому відеосигналу. Вкажіть порт, до якого ви підключили кабель.
4
Тепер налаштуйте параметри роботи відеоадаптера комп'ютера . Спочатку визначите, який з дисплеїв (телевізор або монітор) буде головним. Пам'ятайте, що саме на ньому будуть спочатку запускатися програми та програми. Тобто якщо ви хочете запускати гри на екрані телевізора, то основним необхідно призначити саме цей дисплей. Відкрийте меню налаштувань відеокарти.
5
Виділіть графічне зображення вибраного пристрою і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним». Тепер вкажіть параметр роботи другого екрану. Для раціонального синхронного використання телевізора і монітора рекомендують вибирати пункт «Розширити цей екран».
6
Запустіть будь-який додаток, наприклад інтернет-браузер. Перемістіть його курсором миші за кордону основного дисплея. Щоб уникнути проблем сумісності пристроїв, встановіть однакове дозвіл для обох екранів.