Як зберегти солону рибу.

Риба, незалежно від способу її приготування, є джерелом корисних речовин для організму людини. Досить часто в магазинах купується саме солона риба, так як вона не вимагає додаткової обробки. Однак для того щоб не нашкодити здоров'ю, потрібно знати, як зберегти даний продукт в цілості й схоронності.
Вам знадобиться
  • - рослинна олія;
  • - холодильник.
Інструкція
1
Якщо мова йде про рибу заводського виробництва, то тут необхідно точно слідувати інструкції на упаковці. Солона риба може зберігатися тільки в холодильнику. Якщо цілісність упаковки не порушена, то в такому вигляді вона зберігає свої властивості аж до декількох місяців. Після того, як банку з оселедцем розкрита і до вмісту починає проникати повітря, тримати її більше доби в холодильнику не слід. Якщо при розтині банки відчувається сторонній запах або ж зовнішній вигляд риби вселяє сумніви, краще всього просто її викинути. Іноді до подібних наслідків призводить неправильне зберігання риби при транспортуванні або ж у самому магазині.
2
Риба власного засолу не містить консервантів, використовуваних на виробництві, тому її бажано вжити в їжу безпосередньо після приготування. У холодильнику зберігання солоної риби не повинна перевищувати 5 днів. При цьому рибу необхідно упакувати або в шматок тканини, або в пергаментний папір, інакше без припливу кисню вона зіпсується ще швидше.
3
Риба добре зберігається, будучи зануреної в масло. Тому посолена в домашніх умовах горбуша або форель, в яку додано рослинне масло, спокійно стоїть у холодильнику в межах тижня. Так само можна зберегти і оселедець, якщо подрібнити її на порційні шматки, скласти в скляну банку і залити рослинним маслом. Останнє не повинно мати запаху, інакше комбінація ароматів вийде занадто своєрідною. Деякі господині додатково додають до подібної оселедця цибулю. Маринуємо в олії і соку риби, він додає закусці пікантний смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5ZC5AKSxP9Q
Зверніть увагу
Витримуючи рибу в холодильнику, пам'ятайте про те, що порушення термінів зберігання та температурного режиму може призвести до псування продукту. А отруєння простроченим продуктом може спричинити негативні наслідки для здоров'я.
Корисна порада
Якщо на рибі з'явилася плівка, схожа на слиз, то її необхідно добре промити і вжити в їжу негайно, інакше є її стане небезпечно для здоров'я.