Як навчитися швидко програмувати.

Програмування не віднесеш до умінь, освоїти які простіше простого. При відсутності математичного таланту і постійної роботи над розвитком своїх здібностей, навряд чи ви зможете навчитися швидко програмувати. Для придбання цієї навички доведеться докласти чимало зусиль.
Інструкція
1
Постійно тренуйте пам'ять. Це допоможе вам розвивати свої здібності з програмування - прискорити процес усвідомлення вимог і цілей написання, навчитися в короткі терміни узагальнювати весь масив необхідної інформації і розглядати всі можливі варіанти забезпечення працездатності готової програми. Програмісти мислять особливим чином. Вони намагаються впорядкувати й структурувати отримані дані, як можна більш швидко провести аналіз і зробити корисні для подальшої роботи висновки. Вирішуйте кросворди та логічні головоломки, читайте книги і грайте в шахи, щоб зміцнити пам'ять і розвинути здатність швидко і продуктивно мислити.
2
Кращий спосіб навчитися швидко програмувати - це постійна практика, навіть якщо пізнання в цій області вельми і вельми скромні. Почніть з написання базових, легких програм. Цінний досвід і вміння застосовувати знання на практиці неможливі без неодноразових спроб і виправлення власних помилок. Тоді навчання вмінню швидко програмувати дасть якісні результати. Навіть кваліфікованому фахівцю з великим стажем роботи потрібно постійно підвищувати продуктивність своєї праці і прискорювати процес написання програм.
3
Користуйтеся досвідом колег. Спілкування з іншими програмістами - теж свого роду навчання. Практичне навчання куди швидше, ніж вивчення однієї лише теорії. Радьтеся з ними з приводу раціоналізації процесу програмування, читайте їх програми і обговорюйте написання власних. Так ви дізнаєтеся про нюанси програмування набагато більше і навчитеся програмувати швидше. До того ж, поради колег допомагають самовдосконалюватися і поглянути на власні помилки з боку, що буває досить корисно для розвитку.