Як підготувати дитину до олімпіади. Як підготувати до олімпіади з фізики.

Щоб виявити талановитих школярів, проводяться численні заходи. Одне з них - олімпіади. Вони бувають різних рівнів - від шкільних до міжнародних. За формою проведення вони також можуть відрізнятися, але принцип у них один - підвищити рівень знань в учнів.
Інструкція
1
Як тільки ваша дитина повідомив, що в школі будуть проводитися олімпіади, допоможіть йому визначитися з предметом. Не виключайте можливість проходження двох випробувань з деяким інтервалом. Не наполягайте. Шукайте компроміс. Якщо ваша дитина визначився з предметом - приступайте до підготовки.
2
Так як з кожним роком рівень знань підвищується, то при підготовці враховуйте всілякі методи: самоосвіта дитини , додаткові заняття та репетиторство, дистанційна підготовка, екскурсії.
3
Самоосвіта дитини має включати безпосереднє заняття на уроках, активне вивчення шкільної програми, підготовленої викладачем. Адже більшість вчителів складають свою програму так, щоб дати дитині не тільки основні знання з предмета, а й елементи поглибленого матеріалу.
4
Так само самоосвітою дитина може займатися в бібліотеці, вдома. В даний час існує спеціальна література з підготовки до олімпіад.
5
Не менш важливим пунктом є додаткова освіта в ролі факультативів та репетиторства. Це можуть бути як заняття з учителем зі школи, так і заняття з фахівцем з іншого освітнього закладу. Часом навіть з установи вищого або середньо-спеціальної освіти. Плюс таких занять полягає в тому, що одну й ту ж тему ваша дитина буде представляти в різних трактуваннях і з різних різних сторін.
6
Зверніть увагу, що додаткову освіту може полягати так само в дистанційній підготовці. Це дуже зручний метод. В даний час існує безліч сайтів за дистанційною підготовці. Там міститься велика кількість інформації, яка постійно оновлюється. Цим дитина може успішно займатися вдома.
7
Не забувайте допомагати вашій дитині. Ходіть на тематичні екскурсії. Разом з цим, ваш син чи дочка не буде весь час сидіти за підручниками, комп'ютером, і ви проведете час разом з користю.
Корисна порада
Не забувайте, що якщо дитина сама визначився у виборі предмета, це не означає, що він повністю зможе підготуватися до олімпіади. Допомагайте йому і підтримуйте.