Як навчитися швидко друкувати.

Найголовніший ресурс, який має кожна людина - це час. А висока швидкість роботи за клавіатурою дозволить вам заощадити величезну кількість годин і навіть днів життя. Опанувати даними навиком досить просто. Головне - проявити трохи посидючості, терпіння і наполегливості. Можливо, цей процес займе у вас кілька тижнів, але при регулярних тренуваннях ви будете знати, що у вас точно все вийде.
Інструкція
1
Існує величезна кількість методик, за допомогою яких ви можете навчитися швидко друкувати на клавіатурі, але найпопулярніший і дієвий з них - це сліпий десятипальцевий набір. Освоїти його досить просто, використовуючи спеціальні програми, наприклад «Соло на клавіатурі». Ця утиліта дозволить вам швидко навчитися десятипальцевому набору і збільшити швидкість друку. Однак далеко не кожному сподобатися нудний і монотонний процес навчання, тому ви можете скористатися альтернативними програмами (Stamina, VerseQ, Time Speed і так далі).
2
Пам'ятайте про те, що скачати і встановити програму - це ще не означає освоїти швидкий набір тексту. Лише регулярні та старанні тренування дозволять вам істотно поліпшити свій навик. Для мотивації ви можете використовувати спеціальні тести на швидкість друку (їх можна знайти в кожній з перерахованих вище програм).
3
Крім того, існує ще один експериментальний і досить радикальний спосіб навчитися швидко друкувати на клавіатурі. Для цього вам необхідно стерти або заклеїти всі написи на кнопках клавіатури - таким чином, ви виключіть спокуса глянути на клавіші при навчанні. Можливо, в перший час ви будете відчувати постійний дискомфорт, але при цьому у вас буде набагато більше шансів оволодіти навиком швидкого набору тексту. Цей спосіб відмінно підходить для тих людей, які не завжди доводять справу до кінця.
4
Навчившись швидкому десятипальцевому набору тексту, необхідно закріпити отриманий навик. Для цього ви можете завести спеціальний онлайн-щоденник, в який кожен день будете записувати не менше сторінки тексту. Також можна активно спілкуватися в різноманітних чатах і форумах. Через деякий час ви відчуєте, що друкування на клавіатурі більше не викликає напруги. Руки самі роблять те, що необхідно, як на автоматі.
5
Стандартна швидкість набору тексту - 200-250 символів на хвилину. Якщо ви друкуєте з більшою швидкістю, то це говорить про те, що ви успішно пройшли навчання.