Як відключити шлюз.

Для настройки мережевого обладнання іноді потрібно самостійно конфігурувати шлюзи . Щоб відключити певний пристрій від мережі, найпростіше вимкнути шлюз, через який він з'єднаний з інтернетом.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Відкрийте меню налаштувань вашого маршрутизатора. Для цього запустіть інтернет-браузер на будь-якому комп'ютері, підключеному до мережного обладнання. Введіть IP-адресу маршрутизатора і натисніть клавішу Enter. Введіть значення імені користувача та пароля, щоб отримати доступ до налаштувань мережевого пристрою.
2
Якщо вам потрібно повністю відключити всі мережеві комп'ютери, то розірвіть з'єднання маршрутизатора з інтернетом. Для цього перейдіть в меню Status. Знайдіть у ньому стан з'єднання з інтернетом і натисніть кнопку «Відключити» (Disable).
3
Якщо ж вам потрібно відключити конкретні пристрої від інтернету або мережі, то відкрийте меню додаткових параметрів. Перейдіть до пункту «Таблиця маршрутизації» (Route Table). Виберіть потрібний локальний порт і видаліть для нього всі маршрути. Зазвичай цей метод дозволяє скинути настройки статичних маршрутів. Якщо ж активна функція DHCP, то комп'ютери зможуть отримувати доступ до інтернету.
4
Якщо ви використовуєте маршрутизатор фірми ASUS, то відкрийте меню «Статус» (Status). Знайдіть у ньому схему мережі і список пристроїв, підключених до маршрутизатора.
5
Тепер виділіть потрібний комп'ютер (ноутбук) і встановіть для нього параметр Disable. До даного методу відключення шлюзу рекомендують вдаватися в тому випадку, якщо комп'ютери підключені до маршрутизатора через мережеві концентратори. Тобто до одного LAN-порту маршрутизатора підключено кілька ПК.
6
Якщо комп'ютер, до якого потрібно відключити шлюз, підключений до LAN-порту безпосередньо, то просто розірвіть фізично це з'єднання, висмикнувши потрібний мережний кабель.
7
Щоб на тривалий термін відключити певний комп'ютер від мережі, введіть МАС-адресу його мережевої карти в таблицю маршрутизації. Встановіть для цього MAC-адреси значення Disable. Перезавантажте маршрутизатор, щоб застосувати зміни налаштувань.