Як відкрити формат.isz. Як відкрити файл isz за допомогою алкоголь 120.

Безліч різноманітних екзотичних форматів файлів, існуючих в комп'ютерному світі, здатне поставити в безвихідь навіть самого досвідченого користувача. Один із прикладів - .isz.
Інструкція
1
Формат .isz являє собою, по суті, стиснений файл .iso, тобто є форматом образу диска. Відкрити його можна за допомогою однієї з програм, що дозволяють працювати з образами. Прикладами можуть служити Alcohol 120%, Daemon Tools, UltraISO і ін. Виберіть найбільш привабливе для вас додаток.
2
Скачайте і встановіть обрану програму для роботи з .isz. Для цього двічі клікніть по завантаженому файлу встановлення, ознайомтеся з ліцензією, виберіть місце на комп'ютері і натисніть кнопку установки. Дочекайтеся закінчення процесу, після чого запустіть програму.
3
Створіть в системі новий віртуальний диск. Він буде необхідний для відкриття файлу в форматі .isz. Для цього клікніть на панелі інструментів програми по кнопці «Додати привід» («Створити новий віртуальний диск» і т.п. залежно від обраного додатка).
4
Змонтуйте образ .isz на щойно створений віртуальний диск. Для цього двічі клацніть по ньому в інтерфейсі програми і виберіть "Монтувати образ» («Завантажити диск» і т.п. залежно від обраного додатка) або просто двічі клікніть по віртуальному диску. У діалоговому вікні знайдіть потрібний файл .isz, після чого виберіть його і натисніть кнопку «Відкрити», або клацніть по ньому два рази.
5
Обраний образ змонтують на віртуальний привід, після чого запуститься автозагрузка. Якщо потрібно переглянути вміст завантаженого образу, відкрийте «Мій комп'ютер", правою кнопкою миші по віртуальному диску і виберіть "Відкрити". В цьому ж вікні ви побачите список каталогів і файлів, що знаходяться в змонтованому образі.
6
Також ви можете скористатися однією з програм, призначених для запису образів на компакт-диски. Вставте у привід комп'ютера диск, запустіть обраної програми і за допомогою його інтерфейсу запишіть образ. Потім знову вставте компакт-диск в дисковод комп'ютера. Тепер ви можете переглянути його вміст.