Як скласти піч. Як викласти піч.

Упродовж століть піч застосовували для приготування їжі та опалення приміщення. Російська піч і сьогодні широко використовується, особливо в заміських будинках. Можна викласти піч , яка, завдяки комбінованій кладці, відразу після топки починає віддавати тепло і здатна довго його утримувати. При цьому має невеликі розміри.
Вам знадобиться
  • - пічний червона цегла;
  • - шамотна цегла;
  • - глиняний розчин;
  • - піддувальна дверцята;
  • - топкова дверцята;
  • - колосникові грати;
  • - одноконфорочная плита;
  • - засувка;
  • - асбестовифй шнур.
Інструкція
1
Виберіть для печі відповідне місце, щоб можна було з'єднати її за допомогою коліна із трубою на даху. Для цієї моделі підходить приставная труба. Якщо ви все ж таки вирішите встановлювати насадную трубу, то вона повинна бути виконана з тонкого заліза. Це пов'язано з конструктивними особливостями даної печі.
2
На вибране місце покладіть товстий лист поліетиленової плівки, пергаміну або руберойду розмірами 530 х 780 мм. Насипте зверху просіяний сухий пісок і розрівняйте його правилом. Шар повинен бути товщиною 1 см. Не змахуючи пісок, «на суху» укладіть ряд з 12 цеглин. За допомогою рівня виставте цеглини строго по горизонталі, «втираючи» їх в пісок.
3
Зверху на цеглу нанесіть тонким шаром глину. Візьміть дверку піддувала і оберніть її мокрим азбестовим картоном в один шар або обмотайте азбестовим шнуром. Закріпіть дверку сталевий отожженной дротом. Сформуйте другий ряд.
4
Третій ряд виконайте з шамотної цегли і зверху укладіть колосникові грати. В четвертому ряду цегла викладайте на ребро. Всередину димоходу укладіть підставки для внутрішньої перегородки. Для задньої стінки встановіть цегла злегка виступаючим назовні, поки без глини.
5
Тепер встановіть топкову дверку. Обмотайте її зволоженим азбестовим шнуром і закріпіть дротом. На час зафіксуйте дверцята двома цеглинами. Почніть викладати п'ятий ряд. Кладіть цегла плазом відповідно контурам попереднього ряду. Цегла в шостому ряду встановлюйте на ребро. Щоб забезпечити перев'язку з попереднім рядом, починайте викладати сьомий ряд з трехчетверок. Задню стінку викладіть з двох цеглин, поставлених на ребро.
6
У восьмому ряду встановіть скошений цегла, який виконуватиме роль димового зуба при використанні печі в якості каміна і зміщувати полум'я до центру. Дев'ятий ряд сместите трохи назад, щоб забезпечити підтримку відчинених дверцят. Перед укладанням вручений плити прокладете мокрий азбестовий шнур. З десятого ряду починайте викладати димову трубу, поступово розширюється тому.
7
На одинадцятому ряду укладіть засувку. Ущільните її обмазаним глиною азбестовим шнуром. Димова труба повинна легко стикуватися з металевою трубою. Викладайте її в четверик цегли. На другому ряду вийміть цегла, залишений без глиняного зміцнення, і прочистите низ димоходу.
8
Тепер можете приступати до побілки печі. Попередньо закрийте варильну плиту поліетиленовою плівкою. Прибийте передтопковий лист, окантуйте низ печі плінтусом. Проведіть пробну топку папером, після чого обов'язково залиште дверцята печі і конфорки відкритими на кілька тижнів для кращої просушування.