Як видалити тріщину на склі. Як відполірувати скло автомобіля.

Дуже часто лобове скло автомобіля отримує механічне пошкодження в результаті потрапив на нього каменя чи іншого предмета. Також тріщини утворюються через сильні перепадів температури, зазвичай з вини включеного кондиціонера в спеку. Вартість усунення тріщини або відколу пошкодженого скла набагато дешевше вартості його повної заміни.
Інструкція
1
Якщо пошкодження не особливо велика, можна видалити його за допомогою спеціального клею. Для цього необхідно матеріал залити в тріщину , поки не зрівняються краю. Потім постраждале місце просушіть, використовуючи спеціальну ультрафіолетову лампу. А потім ретельно прополіруйте зону поруч з тріщиною. У підсумку вона практично безслідно зникне. Виявити сліди після такого ремонту зможе тільки той, хто знав, що з машиною проводились будь-які маніпуляції.
2
В автомайстерень неглибокі сколи та тріщини ремонтують за допомогою спеціальних фотополімерів. Спочатку ними обробляють отриману порожнину, а потім просушують приладами, які призначені для роботи з цими матеріалами. В результаті тріщина перестає бути помітною. Враховуйте, що чистота поверхні є запорукою успіху для повного видалення ушкодження. Якщо в подряпину або в скол наб'ється пил і бруд, навіть після самої ретельної ювелірної обробки місце ремонту все одно можна буде побачити.
3
Щоб зупинити подальше поширення тріщини і запобігти її розростання в різні боки, необхідно ретельно визначити її межі. А потім призвести свердління по краях. Далі закачати ремонтний матеріал, після повної кристалізації якого, зробити полірування скла.
4
Фахівці рекомендують прибирати відколи глибиною до трьох сантиметрів і тріщини довжиною не більше тридцяти сантиметрів. Будь-які інші пошкодження безповоротно зіпсують лобове скло. А від таких величезних подряпин, навіть в підсумку повної їх закладення, з більшою часткою ймовірності розійдуться нові промені. Тому якщо лобове скло досить сильно пошкоджено, замініть його краще цілком. Також варто додати, що ремонт великих тріщин сильно псує фізичні якості скла - це і зниження поверхні відбивної здатності, і погіршення видимості. А ці наслідки, в свою чергу, призведуть до того, що у вас не вийде управляти автомобілем безпечно, і виникне ризик накликати ще більші неприємності.