Як пофарбувати волосся в натуральний колір.

Фарбування волосся в натуральний колір - досить складна процедура. Найкраще звернутися до майстра, який вже має професійний досвід роботи з фарбами. У домашніх умовах це можна зробити лише в тих випадках, коли наявний колір волосся підлягає корекції. Так, волосся, пофарбовані хною, змінити практично неможливо, так само як і перефарбуватися з чорного колір а в блондинку без спеціального змивання вихідного колір а. Якщо ж наявний відтінок дозволяє змінюватися, потрібно лише дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Фарба для волосся відповідного відтінку.
Інструкція
1
Іноді дівчата фарбують волосся протягом декількох років і вже не можуть з упевненістю позначити власний природний колір . У цьому випадку спершу необхідно дочекатися того моменту, коли після останньої процедури фарбування пройде близько місяця. Відросло коріння допоможуть більш точно підібрати відтінок, що нагадує натуральний колір волосся. Підбирати його потрібно не тільки з урахуванням власних бажань, а й орієнтуючись на прикладену до будь фарбі таблицю колір ових відтінків.
2
Коли тон фарби підібраний, необхідно провести тест на чутливість шкіри. Багато ігнорують дану процедуру, хоча вона дозволяє уникнути роздратування шкіри. Перед тим як пофарбувати волосся в натуральний колір , досить нанести крапельку фарби на тильну сторону руки. Якщо через деякий час відчуття різкого печіння не з'явилося, то можна наносити фарбу на голову. Додатково мити її до цього моменту не слід.
3
Фарбу необхідно наносити в рукавичках, намагаючись не потрапляти на шкіру лоба і шиї. Попередньо ці ділянки можна змастити будь-яким жирним кремом, тоді змити випадково потрапила на них фарбу буде набагато простіше. Час витримування фарби варіюється від 20 до 40 хвилин, залежно від фірми-виробника і типу продукції. Фарби, що не містять у своєму складі аміак, більш щадне впливають на волосся. Після фарбування волосся миються зі звичним шампунем, потім на них наноситься бальзам, що надає гладкість і закріплює колір .
Зверніть увагу
Враховуючи, що неодноразове фарбування є великим стресом для волосся, іноді простіше змінити образ, зробивши коротку стрижку.
Корисна порада
Не варто очікувати, що після першого ж фарбування волосся стануть такими ж, як і натуральні. Це під силу не кожному перукаря. Однак з кожним наступним фарбуванням та стрижкою волосся буде все ближче і ближче наближатися до природного кольору.
Після численних експериментів над своїм кольором волосся жінки бажають повернути їм свій природний, яким нагородила природа. Однак після тривалого часу фарбування, знебарвлення та інших радикальних змін ваші волосся відчувають стрес і знаходяться в жахливому стані. Але не все втрачено, приклавши майстерність, масу зусиль і включивши терпіння, ви повернете своїй шевелюрі природний колір.
Вам знадобиться
  • - смивка;
  • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Натуральний колір волосся повністю залежить від концентрації меланіну, що містить в собі фарбувальні речовини. Вироблення меланіну відбувається в фолікулі волоса. Щоб повернути природний колір, можна сміливо скористатися смивкой, правда, буде потрібно не одна така процедура, та й структура волосся від цього значно псується.
2
Якщо ваші натуральне волосся мають світлий відтінок, а пофарбовані в темний тон, враховуйте той момент, що темний пігмент, на відміну від світлого, залишається на волоссі тривалий час. Тому в цьому випадку вам доведеться пройти як мінімум чотири процедури хімічної змивки, між якими повинен бути проміжок у два тижні. Будьте готові до того, що волосся не отримають природний колір, а придбають жовтуватий відтінок. Але нічого страшного, залишилося лише пофарбувати їх в тон, який найбільш близький вашому натуральному кольору.
3
Якщо ж, навпаки, ваші натуральне волосся мають темний колір, а пофарбовані в світлий, повернути природний вигляд буде набагато простіше, ніж в першому випадку. Зачекайте, поки відросте коріння волосся. Прийдіть в магазин і за допомогою карти кольорів визначте тон ваших натуральних волосся, приклавши до коріння пофарбовані пасма. Залишилося лише підібрати колір фарби, який найбільш вам підходить.
4
Якщо в даний момент колір вашого волосся відрізняється від натурального всього на один-два тони, можете скористатися щадними Змивочні засобами, які не містять у своєму складі перекису водню і аміаку. Такі змивки можна придбати в спеціалізованих магазинах для професійного догляду за волоссям.
5
Часто використання змивки і фарби для волосся може призвести до надмірних ушкоджень шкіри голови і волосся. Після цього рекомендується розпочати процедури з відновлення. Використовуйте бальзам-кондиціонер і маски з натуральних продуктів, які можна приготувати в домашніх умовах. Відмовтеся на час від застосування фена, прасування та плойки.