Як намалювати казкових персонажів. намалювати казкового персонажа.

Намалювати казкового персонажа не дуже просто. Необхідно знати деякі тонкощі, щоб ваш малюнок вийшов гарним. Наприклад, треба вивчити особливості побудови тулуба і його пропорції.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, фарби, фломастери, гумка.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для малювання. Необхідно вибрати казкового персонажа, якого ви будете малювати. Поставте наочне зображення перед собою. Накидайте малюнок простим олівцем. Намалюйте тулуб. Позначте голову. Вона може мати різну форму, залежно від того, якого героя ви обрали.
2
Проведіть через центр голови симетричну лінію, щоб правильно промальовувати частини обличчя. Додайте вуха, рот, очі, брови, якщо потрібно, то і вилиці. Зверніть увагу на статура звичайних людей і, виходячи від цього, зображайте свій малюнок.
3
Прірісуйте до тіла кінцівки. Часто персонажі можуть мати явно несиметричні пропорції тулуба. Поділіть його на кілька частин, деталізуйте кожну. Намалюйте одяг на героя. Вона передає характер вашого персонажа. Не забудьте намалювати волосся.
4
Зітріть всі зайві лінії і розмітки. Можна заштрихувати і затінити окремі ділянки простим олівцем. Додайте темні контури або овали біля ніг персонажа. Якщо хочете, то можете прикрасити картинку.
5
Розфарбуйте отримане твір кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами. Якщо будете малювати аквареллю, то протріть малюнок вологою ватою. Через кілька хвилин приступайте до прикрашення. Слідкуйте, щоб фарба не заходила за контури. Запам'ятайте, щоб зобразити казкового героя, потрібно знати його індивідуальні особливості. Це може виражатися в міміці, одязі або інших прикметах.
Зверніть увагу
Не поспішайте при малюванні, інакше у вас нічого не вийде. Малюючи очі, будьте уважні, тому що саме вони можуть показати настрій вашого героя. Губи, брови, рот також важливі, щоб передати образ. За допомогою тіней ви робите малюнок реалістичніше. Якщо не додати тіней, то складається враження, що ваш персонаж висить у повітрі.
Малюнки людей, тварин і казкових героїв є одними з найскладніших. Так як потрібно знати побудова сітки тулуба, його пропорції. А дрібні деталі піддаються малюванню з особливим працею. Але знаючи декілька хитрощів, можна полегшити собі завдання.
Інструкція
1
Начерк завжди робіть простим олівцем, тонко підточеним, але не занадто твердим, щоб не залишати слідів на папері після видалення гумкою. Виберіть зображення казкового героя, якого ви хочете зобразити. Поставте малюнок перед собою. Якщо у вас багата уява, то ніякого малюнка в якість основи не знадобиться.
2
Візьміть аркуш паперу і олівцем позначте тулуб героя. Прірісуйте до нього голову. Залежно від обраного персонажа голова буде у вигляді рівного кола або, навпаки, нерівною кола. По центру голови наносимо лінію, щоб надалі симетрично розташувати частини обличчя.
3
До тулубу прірісуйте кінцівки. Щоб вони були розташовані симетрично, поділіть тулуб казкового героя рівно навпіл. Одягніть вашого героя в одяг. На обличчі позначте очі, брови, ніс, губи. Прірісуйте йому волосся. Основа вашого малюнка готова.
4
Прорисуйте все чіткі контури вашого малюнка і зітріть неправильні і лінії розміток. Можна залишити малюнок у чорно-білих тонах, заштріховивая і затінюючи окремі частини тіла казкового героя. А можна виконати малюнок у барвистих тонах.
5
Приступайте до розфарбовування. Розфарбувати малюнок можна олівцями або фарбами. Підійдуть акварельні фарби. Перед розфарбовуванням фарбами вологою ватою змочіть малюнок. Дайте воді вбратися в папір. Обережно наносите штрихи, щоб вони не закривали контурів малюнка і не заходили один на одного. Дайте малюнку підсохнути.