Як прикрасити дверні прорізи. дверні прорізи мозаїка.

Існує безліч різноманітних способів прикраси дверних прорізів. Можна піти по найпростішому шляху і прикрасити дверний отвір за допомогою декоративних фіранок. Можна використовувати такі матеріали, як пластик, сандрики, мозаїка або ліпнина. Але, мабуть, найбільш популярним і ефектним способом прикраси дверних прорізів і раніше є арочні конструкції. Щоб створити таку конструкцію, зовсім необов'язково вдаватися до послуг професіоналів. Практично будь-який господар може зробити це своїми руками.
Вам знадобиться
 • - листи гіпсокартону;
 • - направляючий профіль;
 • - стієчний профіль;
 • - перфоровані куточки;
 • - дриль або перфоратор;
 • - саморізи;
 • - пластікрве дюбелі;
 • - електричний лобзик
 • - будівельний рівень;
 • - ножиці по металу;
 • - шуруповерт;
 • - рулетка;
 • - голчастий валик
Інструкція
1
Заміряйте ширину дверного отвору.
2
Відріжте два листа гіпсокартону. Ширина листів повинна збігатися з шириною дверного отвору, висота - залежить від бажаної форми арки. Гіпсокартон легко ріжеться за допомогою електричного лобзика. Перевірте краю гіпсокартонного листа за допомогою будівельного рівня.
3
Накресліть контур майбутньої арки на листах гіпсокартону. Акуратно виріжте його лобзиком.
4
Візьміть направляючий профіль, прикладіть його до краю аркуша і відзначте потрібну довжину. Відріжте профіль за допомогою ножиць по металу.
5
Відміряйте відстань в 1,5 см від краю стіни. Просвердлите в стіні отвори з кроком 30-40 см за допомогою перфоратора. Глибина отворів повинна складати приблизно 5 см. Прикріпіть профіль за допомогою саморізів і пластмасових дюбелів.
6
Закріпіть листи гіпсокартону на отриманому каркасі за допомогою саморізів. Саморізи слід вкручувати через кожні 10 см. Слідкуйте за тим, щоб капелюшки саморізів були злегка втоплені в листи гіпсокартону.
7
Заміряйте довжину окружності арочного отвору і відріжте профіль відповідно до зробленими вимірами. Зробіть на гранях профілю невеликі надрізи через кожні 8 см за допомогою ножиць по металу. Зігніть профіль і закріпіть його з тильного боку гіпсокартонного листа, уздовж краю.
8
Підрахуйте необхідну кількість перемичок, виходячи з того, що вони повинні бути закріплені через кожні 14 см.
9
Заміряйте відстань між краями арки, а також між напрямними за допомогою рулетки. Виріжте необхідну кількість перемичок з стійкового профілю, узгоджуючи з виробленими вимірами. Прикріпіть перемички до арочної конструкції за допомогою саморізів.
10
Заміряйте ще раз довжину і ширину окружності вашої арки. Виріжте шматок гіпсокартону по отриманим розмірам.
11
Злегка намочіть гіпсокартон і прокатайте його за допомогою голчастого валика для додання йому необхідної форми. Зігніть лист гіпсокартону і закріпіть його на арці за допомогою саморізів.
12
обрамити арку перфорованими куточками. Накладіть на шви армуючу стрічку. Зашпаклюйте всі шви й нерівності. Проведіть фінішну обробку відповідно до ваших побажань.
Міжкімнатні двері є атрибутом будь-якого приміщення. Ці двері повинні не тільки виконувати свою основну функцію, але і добре вписуватися в загальний дизайн приміщення. Досить багато людей займається прикрасою міжкімнатних отворів і самих дверей.
Інструкція
1
Приміром, великою популярністю користуються скляні двері. В даний час існує досить багато різних варіантів скління міжкімнатних дверей. Існують двері цікавих форм, які мають незвичайні види стекол. Наприклад, пожвавити інтер'єр будь передпокою може засклена двері у вигляді вітража.
2
Дуже виразно і абсолютно незвично виглядають пластикові міжкімнатні двері, що мають гладку поверхню дверного полотна. Якщо є бажання, то двері можна обробити орнаментом, виготовленим своїми руками з металу або пластику. У підсумку, звичайнісінька міжкімнатні двері перетвориться на справжній витвір мистецтва.
3
При оформленні прорізу слід врахувати, що художня різьба повинна перегукуватися з іншими елементами інтер'єру. Приміром, вона повинна тривати на ніжках меблів. Якщо ви хочете зробити візерунок на металевих дверях, то він повинен поєднуватися з візерунками на металевих предметах.
4
Зовнішню вхідні двері можна прикрасити оригінальними деталями. Наприклад, можна зробити ексклюзивну дверну ручку, яка матиме вигнуту форму. На ручці можна вибити навіть цифрову абревіатуру. Використовуйте незвичайний шрифт. Подібні послуги пропонують майстри.
5
Форма двері завжди надає їй оригінальність. В даний час великою популярністю користуються міжкімнатні двері арочної форми. Саме арочні отвори здатні прибрати різання кути, яких таким чином багато в приміщенні. Монтаж закругленого прорізу займає більше часу і коштів, але він того вартий і буде виглядати досить ефектно. Рекомендується робити арочні отвори тільки в тому випадку, якщо висота дверей більше 2 метрів. В іншому випадку сферична форма просто «з'їсть» простір приміщення.