Як створити свій модний образ. Як створити сучасний образ.

Краса та мода унікальна, різно образна і неповторна, єдиних стандартів, типів зовнішності, образів не існує. Тому так складно створити свій стильний образ, незважаючи на певні умови, які диктує сучасна мода. Всі люди відрізняються за зовнішністю, характером, звичками, особливостям, які необхідно враховувати при створенні образу.
Інструкція
1
Жінкам властиво починати зміну стилю і способу з покупки нового одягу, яка більше відповідає сучасним стандартам моди. Не робіть таким чином, почніть створення образу з внутрішніх особливостей. Це стосується як жінок, так і чоловіків. Постарайтеся заглянути всередину себе, визначити, яка зовнішність відображала б ваш характер, підходила б вашим звичкам, смакам, інтересам. Визначте напрямок, в якому буде просуватися створення вашого образу. Не звертайте уваги на модні тенденції або стиль ваших знайомих і друзів.
2
Подивіться на себе в дзеркало, бажано на весь зріст. Відзначте всі достоїнства, які ви хочете підкреслити, і недоліки, які необхідно приховати. Найпоширенішою помилкою є сліпе слідування моді без урахування особливостей фігури і зовнішності. Не потрібно також повністю слідувати порадам щодо вибору одягу для певної фігури. Повні жінки часто одягають чорні стягуючі сукні в спробі приховати повноту. По-перше, далеко не завжди їм вдається стати худее. По-друге, в такому випадку необхідно перетворювати недоліки в достоїнства.
3
Відмовтеся від старого одягу, що не підходить вам за кольором, розміром або іншими параметрами, навіть якщо вам вона подобається. Визначте відповідні вам кольори, відтінки, матеріали, фактури. Враховуйте всі особливості - деякі кольори можуть додати блідість шкірі, інші, навпаки, вигідно відтіняють її. Купуйте нові речі у відповідності з цими правилами, не забувайте враховувати, чи підходять нові речі до вже наявних у гардеробі. Змінюючи свій стиль одягу, не забудьте поміняти нижню білизну.
4
Підберіть відповідні аксесуари, але не захоплюйтеся ними. Вони повинні пожвавити одяг, підкреслюючи ваш модний образ. Придумайте унікальну особливість, родзинку, яка буде притаманна вашому образу. Наприклад, носіть екзотичні шийні хустки. Підберіть взуття, гармонійно поєднується з одягом.
5
Не забувайте, що модний образ включає в себе не тільки одяг. Доповніть стиль новими духами, зачіскою, макіяжем, прикрасами. Ваш стиль повинен проявлятися в ході, манерах, жестах, особливостях розмови. Будьте послідовні, зробіть ваш образ гармонійним. Це означає, що ваша поведінка має відповідати стилю. Так, спортивний стиль передбачає активний спосіб життя, спортивні захоплення.
Корисна порада
Працюйте над усуненням ваших недоліків. Якщо вам не подобається повнота, ходите в спортзал, щоб схуднути. Не міняйте кардинально свій образ, якщо не готові до цього.