Як збільшити шрифт на принтері. Як збільшити шрифт пріпечаті прінтереcenon.

Як правило, для роздруківки документів використовуються текстові редактори. Вони дозволяють встановлювати потрібні розміри шрифтів , але іноді ці розміри не співпадають з тим, що виходить на паперовій копії документа. Причин невідповідності може бути декілька, а способи усунення деяких з них описані нижче стосовно текстовому процесору Microsoft Office Word - саме це додаток найчастіше використовується для роботи з текстами.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, який потрібно надрукувати. Зверніть увагу - розмір шрифту, який ви бачите на екрані, буде відповідати тому, що вийде при друку тільки в тому випадку, якщо масштаб відображення у вікні програми встановлено на значення 100%. Елемент управління масштабуванням поміщений у правий нижній кут вікна - це повзунок, переміщенням якого вам потрібно відрегулювати ступінь збільшення. Можна зробити це і обертаючи коліщатко миші, утримуючи клавішу ctrl. Після того, як з цим буде закінчено, можна приступати до регулювання розмірів шрифтів .
2
Виділіть ділянку тексту, розмір букв якого ви хочете збільшити. Якщо це треба зробити у всьому документі, то виділити його можна натисканням клавіш ctrl + a. Потім клацніть по виділеній області правою кнопкою миші і в що спливла панелі клікніть по піктограмі з буквою A і стрілкою, спрямованої вгору. Так ви збільшите розмір шрифтів , використаних в тексті. У тому випадку, якщо у виділеному фрагменті тексту використані шрифти різних розмірів, краще користуватися цією кнопкою, а не виставляти числове значення розміру кегля.
3
Натисніть клавіші ctrl + p, щоб відкрити діалог відправки документа на друк. Переконайтеся, що в випадаючому списку поруч із написом «за розміром сторінки» вибрано значення «поточний», а потім клацніть кнопку «Властивості». В результаті відкриється вікно, вміст якого залежить від використовуваного драйвера принтера. В цьому вікні теж мають бути присутні настройки масштабування друку - переконайтеся, що в полях «Вихідний розмір» і «Масштаб вручну» не встановлені значення, що зменшують розміри тексту. Упевнившись, що всі налаштування масштабування друку відповідають 100% вихідного документа, відправляйте його на принтер.