Як подружити кішку і папугу. Як подружити кота з папужкою.

Любителі домашніх тварин часто хочуть мати в будинку одночасно і кішку , і папуги. Як відомо, кішки - хижі тварини, і папуги можуть викликати у них мисливський інстинкт. Але всі тварини мають різні характери, а їх поведінка змінюється в різних ситуаціях. Якщо у вас в будинку є кішка і папуга, необхідно виховати їх таким чином, щоб вони добре ладнали один з одним.
Інструкція
1
Дуже велике значення для відносин папуги і кішки має перша зустріч, яка визначає подальші відносини вихованців. Перша зустріч залежить від характеру тварин, від породи і ситуації. Під час неї кішки найчастіше виявляють себе як мисливці, але бувають винятки, коли папуги проявляють ворожість, а кішки їх бояться. Якщо кіт має м'який характер, не агресивний і грає без пазурів, то подружити його з папугою буде просто.
2
Присікайте будь-який прояв ворожості. Якщо ви побачите, як кішка полює або намагається дістатися до вашої пташки, зловіть її, візьміть за загривок і струсіть. Промовте «не можна» строго і переконливо. Якщо ви не можете зловити кішку , тупни ногою, щоб висловити своє невдоволення. Але не потрібно занадто різко реагувати, інакше кішка стане недолюблювати і вас, і папуги.
3
Перший час постійно підпилюйте або подрезайте кішці кігті. Коли ви випускаєте папуги політати, закривайте кішку в іншій кімнаті. Контакт між ними потрібно налагоджувати поступово.
4
Через деякий час починайте залишати вихованців у одній кімнаті, але обов'язково стежте за ними. Проявляйте папузі і кішці однакову увагу, щоб кішка не образилася. Через деякий час кіт повинен зрозуміти, що він все одно залишився головним в будинку, тому його агресія зміниться зневажливим ставленням.
5
Якщо агресія головним чином виходить від папуги, то небезпеки набагато менше. Як правило, такі дії сприймаються, як витівка, а кіт може приєднатися до грі, не нападаючи. Іноді кішки навіть бояться папуг, особливо якщо птахи великих порід. У такому випадку ви можете не турбуватися за збереження папуги.
6
Кращий варіант, щоб подружити кішку і папуги, - коли птах з'являється в будинку першої або їх заводять одночасно. Так ніхто не відчуває себе скривдженим і обділеним, їм приділяється рівна кількість уваги. Якщо обидва вихованця познайомилися в маленькому віці, їм легко подружитися. Кошеня не може заподіяти шкоди пташці, тому дайте їм час поспілкуватися. Кот принюхався до незнайомого суті, а папуга придивиться до кошеняті. Але бажано трохи притримувати хижого звіра, щоб він не намагався дістати папуги кігтиками.