Як надіти попону на кішку. Як зшити попону для кішки на спині.

Після деяких операцій або стерилізації необхідно надягати на кішок спеціальні післяопераційні попони, які захищають шви від зовнішніх впливів і головним чином від шорсткого котячого язика. Кішки часто починають вилизувати рани і гризти шви, які від цього розходяться. Післяопераційні попони продаються у ветеринарних магазинах і аптеках.
Інструкція
1
Існує класична модель післяопераційної попони для кішок на зав'язках, є також нові моделі на липучках. Попони на липучках дорожче, але дозволяють швидше і простіше надіти їх на кішку . попони надягають відразу після операції лікарі, але вдома вам доведеться обробляти шви, тому потрібно навчитися знімати і надягати попону . Зняти попону не складно - Розв'яжіть всі вузли і розгорніть її. Але після обробки швів закріпити попону на кішці набагато складніше.
2
Класична попона являє собою шматочок тканини з вирізами для лапок і чотирнадцятьма зав'язками або тасьмами. Три пари тасьомок знаходяться посередині, дві - за вирізами для передніх лап, і дві - в ряд перпендикулярно середнім. Покладіть попону на живіт кішки таким чином, щоб вирізи для передніх лап знаходилися близько передніх лап кішки. Починайте послідовно зав'язувати тасьми по парам, починаючи від голови: перші дві тасьми навколо голови, наступні дві пари навхрест навколо передніх лап, дві середні пари паралельно на спині, і останні дві пари навколо задніх лап теж хрест-навхрест. Перевірте, що попона не закриває нижню частину живота, щоб кішка мала можливість сходити в туалет. Якщо попона закриває цю частину і заважає кішці, швидше за все, ви наділи її задом наперед. Якщо кішка активно чинить опір під час надягання попони, попросіть когось акуратно тримати її, щоб вона не могла вам перешкодити.
3
Попони на липучках надягати простіше і швидше. Такі попони мають длінноворсний липкі стрічки, які надійно кріпляться навіть у тому випадку, якщо в них потрапляє шерсть тварини. Липучки розташовані зручно і дозволяють регулювати розмір попони. У них також є еластична стрічка, яка не сковує рухи кішок. Форма попони така ж, як у класичній, але стрічки ширше і їх менше. Передні лапи просмикніть в спеціальні вирізи, на шиї закріпіть попону стрічкою. З'єднайте попону на спині, відрегулювати довжину. Протягніть в петлю хвіст, з'єднайте ще одну стрічку на спині.
4
Перший час кішці незручно в попоні, вона починає ходити боком або задом наперед. Якщо у вас є можливість, можете на п'ятнадцять хвилин в день знімати попону, але уважно стежте, щоб кішка не лизала шов і не гризла нитки.
Корисна порада
Чи не зав'язуйте попону туго, вона повинна лише захищати шов, але не утягивать кішку, інакше може порушитися кровообіг.