Як оформити новорічний подарунок самому.

Упаковка новорічного подарунка - справа не менш відповідальна, ніж його вибір. І якщо не хочеться вдаватися до стандартної пакувальної папері, можна створити неповторне оформлення своїми руками.
Інструкція
1
Сшейте мішок для подарунків. Для цього використовуйте будь-яку тканину з відповідним малюнком, виріжте прямокутник, стачайте бічні сторони на швейній машинці. Виверніть. Аналогічним чином виконайте підкладкову частина мішка. Пришийте внутрішню деталь до зовнішньої так, щоб всі шви залишилися між шарами тканини. До бічного шву прикріпіть стрічку, якою ви будете зав'язувати готовий виріб. Прикрасьте мішок намистинами, вишитими новорічними мотивами, зображеннями ялинок.
2
Виготовте новорічний чобіток або носок. Зшийте його з двох плоских деталей, викроєних з щільного сукна. Краї обробіть за допомогою косою бейки. Або зв'яжіть носок на спицях великої в'язкою. Декоруйте відворот чобітка штучним хутром, прикрасьте халяву паєтками, блискітками, бісером.
3
Прикрасьте упаковані в коробки подарунки зшитими сніговичків. Для цього виріжте з білого синтепону або ватину по два кружечка для тіла і для голови. Складіть деталі відповідних розмірів, зшийте їх по краю петельним стібком з використанням яскравої товстої нитки. Накладіть голову на тіло, акуратно пришийте. Зробіть чорними стежками оченята, вишийте вузликом "рококо" морквини. Пов'яжіть на шию яскравий шарфик, а на голову надягніть ковпачок (його можна зшити або зв'язати). Прикріпіть снеговичка до стрічки, якою обв'язаний подарунок .
4
Зробіть пакувальний папір своїми руками. Для цього за допомогою трафарету нанесіть фарбу на поверхню листа. Як мотив можна використовувати будь-які символи Нового року - дзвіночки, кульки, Діда Мороза. Виріжте з картону ялиночки, зігніть по лінії симетрії, згин акуратно приклейте до паперу - так ялиночки вийдуть об'ємними.
5
Упакуйте подарунок в темну щільний папір. Виріжте з тонких білих серветок ажурні сніжинки і акуратно приклейте їх до поверхні подарунка клеєм ПВА. Наносите клей тонким шаром, використовуйте кисть. Сніжинки будуть дуже ефектно виділятися на яскравому фоні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UZlEodgjgZI