Як визначити день весілля.

Трапляється, що напередодні весілля майбутнє подружжя стають забобонними. Перш за все це відноситься до вибору дати реєстрації. Існує безліч критеріїв, спираючись на які, можна вибрати дату майбутнього торжества.
Інструкція
1
Вибирайте дату вашої весілля , спираючись на значущі події саме для вашої пари. Це може бути день вашого знайомства або дата першого поцілунку, першого побачення. Якщо цей день значущий для вас і саме в той день ви були по-справжньому щасливі, то можна сподіватися і на те, що шлюб, укладений в цей день, буде довгим і щасливим.
2
Перегляньте календар народних прикмет перед призначенням дати весільної церемонії реєстрації шлюбу. Народні повір'я говорять те, що не варто одружуватися в травні - все життя пара буде маятися. Вийти заміж в січні, у відповідність з тими ж джерелами, вважається поганою прикметою - це може призвести до раннього вдівства. А ось лютого цілком сприятливий для шлюбу - молоді будуть жити в довірі і злагоді. Якщо наречена вийшла заміж в березні, то, швидше за все, вона буде жити в чужому для неї краю. Квітень - місяць мінливий, і щастя молодих буде таким же, як цей місяць. У пари, яка одружилася в червні, все життя буде медовий місяць. Липень принесе подружжю і щастя, і горе в рівних частках. Серпень - це відмінний вибір, подружжя будуть друзями на все життя. Весілля у вересні віщує сімейне життя тихе і спокійне. А ось у жовтні краще не одружуватися - життя подружжя буде сповнена поневірянь і злигоднів. Листопадове заміжжя обіцяє багату сімейне життя. А грудень віщує зміцнення любові з кожним разом прожитим роком.
3
Спробуйте визначити день весілля за астрологічними прогнозами. При цьому потрібно враховувати, на якій день тижні випадає ваш день народження цього року. Наприклад, весілля в понеділок, за умови, що день народження випадає на цей же день, обіцяє щастя подружжю. Вівторок принесе в сім'ю скандали і сварки, краще вибрати інший день. Весілля в середу означає, що чоловік буде мінливий: сьогодні він вас любить, а на завтра може різко охолонути. Якщо ви прагнете до лідерства в шлюбі, то весілля краще призначити на четвер. Весілля в п'ятницю принесе удачу в усіх відношеннях - і в бізнесі, і в інтимній подружнього життя. Субота підходить для весілля тим, хто мріє про тихому й спокійному сімейному гніздечку. Подружжя, що одружилися в неділю, будуть все життя підтримувати один одного.
4
Звіртеся з місячним календарем, вибираючи день для весілля . Адже для кожного місячного дня визначена своя енергетика: позитивна чи негативна. Шлюб буде ідеальним, якщо він укладений на шостий, десятий, одинадцятий, п'ятнадцятий, сімнадцятий, двадцять перше, двадцять шостий чи двадцять сьомий місячний день.