Як встановити пароль на вхід в систему.

Обмежити доступ до даних, що містяться на комп'ютері, можна за допомогою пароля. Він буде запитуватися кожного разу при завантаженні операційної системи. Встановити пароль на вхід в систему можна всього за кілька кліків, втім, як і змінити або видалити його.
Інструкція
1
Увійдіть в панель управління через меню «Пуск». Якщо панель управління має класичний вигляд, клікніть по значку «Облікові записи користувачів». Якщо панель відображається за категоріями, виберіть пункт «Облікові записи користувачів» і виберіть завдання «Створення облікового запису», клікнувши по відповідному значку лівою кнопкою миші. Відкриється нове вікно.
2
У вікні, натисніть на значок «Admin» - відкриється ще одне додаткове вікно «Облікові записи користувачів». В ньому виберіть завдання «Створення пароля», натиснувши на відповідну строчку лівою кнопкою миші.
3
У першому полі введіть новий пароль , який система буде запитувати при кожному завантаженні. У другому полі введіть повторно той же пароль , щоб система переконалася, що ви його пам'ятаєте. Третє поле для заповнення не обов'язково. Але якщо ви не впевнені в тому, що зможете згадати свій пароль через кілька годин або днів, введіть текст підказки.
4
Натисніть кнопку «Створити пароль ». Після цього можете закрити вікно «Облікові записи користувачів» або ввести додаткові обмеження для інших користувачів, зробивши особистими певні файли і папки. Натисніть кнопку «Ні», якщо вам це не потрібно або кнопку «Так, зробити їх особистими». При натисканні другої кнопки система автоматично проведе всі необхідні дії.
5
Якщо вам не подобається стандартний значок, яким позначається Адміністратор комп'ютера, виберіть у вікні «Облікові записи користувачів» завдання «Зміна зображення». Із запропонованих варіантів виберіть те зображення, яке вам до душі, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Змінити зображення». Щоб встановити користувальницький значок, виберіть команду «Пошук інших малюнків», у вікні, вкажіть шлях до власного файлу. Закрийте вікно.