Як повернути значок згортання всіх вікон.

На панелі завдань Windows є кнопка, яку дуже зручно використовувати при одночасній роботі з декількома додатками, вона називається «Згорнути всі вікна». Коли відкрито багато програм, а потрібен швидкий доступ до робочого столу, - просто натисніть на неї, і всі вікна згорнуться автоматично. Ця кнопка пропадає з різних причин, повернути її на звичне місце не так складно.
Інструкція
1
Якщо у вас повністю пропала панель швидкого доступу до додатків разом з потрібною кнопкою - поверніть її на місце, клацнувши правою кнопкою миші по панелі завдань. Поставте галочку напроти пункту «Показувати панель швидкого запуску», застосуйте зміни і закрийте вікно.
2
Якщо проблема не у видаленні панелі, то поверніть кнопку альтернативним методом. Для цього на робочому столі клацніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «Створити», потім «Ярлик».
3
У вікні ви побачите рядок, в яку потрібно буде ввести адресу місця розташування програми, на яку він надалі буде посилатися. Вкажіть наступний шлях: C:/Windows/explorer.exe shell ::: {3080F90D-D7AD-11D9-BD98-0000947B0257}. Натисніть кнопку «Далі».
4
Введіть назву для вашого ярлика - «Згорнути всі вікна» або будь-яке інше ім'я, яке буде зручно вам. На цьому операцію можна і завершити - кнопка буде виконувати своє призначення, згортати вікна. Але якщо захочете привести її у звичне для ваших очей стан, витратьте ще пару хвилин, виконуючи наступний крок.
5
Клацніть на новому ярлику правою кнопкою миші. Виберіть пункт меню «Властивості». Відкриється нове вікно з декількома додатковими вкладками, з них вам потрібна тільки одна - «Ярлик». Внизу будуть розташовуватися три кнопки - натисніть на ту, що посередині, вона називається «Змінити значок ». У вас з'явиться нове вікно, в поле пошуку значків якого вам потрібно ввести наступну адресу:% SystemRoot%/system32/imageres.dll. Натисніть клавішу Enter, після чого відкриється меню, де ви зможете вибрати нову піктограму, яку тільки захочете з усіх наявних. Застосуйте зроблені зміни і натисніть кнопку «Ок».
6
Перетягніть ярлик на панель швидкого доступу до додатків для зручної подальшої роботи з ним.
Зверніть увагу
Будьте уважні при вказівці шляху доступу до потрібного з додатком.
Корисна порада
Збережіть додаткову копію ярлика кнопки.