Як повернути папку Мої документи. Як мої документи на робочий стіл.

Папка «Мої документи » є основним елементом робочого стола. Вона забезпечує швидкий доступ до інших папок, що містяться в ній: «Мої малюнки», «Моя музика», «Мої відеозаписи» та інших папок, створеним системою або самим користувачем. Якщо ви випадково видалили її з робочого столу або з меню «Пуск», повернути папку «Мої документи » легше, ніж може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
На робочому столі розташовується не сама папка «Мої документи », а лише її значок. Сама папка за замовчуванням знаходиться на диску С. Щоб повернути значок «Мої документи » на робочий стіл, викличте вікно «Властивості: Екран». Для цього увійдіть в «Панель управління» через меню «Пуск», в розділі «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран» або задачу «Змінити фоновий малюнок робочого столу». Якщо панель управління відображається в класичному вигляді, відразу виберіть значок «Екран».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу» в нижній частині вікна. Відкриється додаткове діалогове вікно «Елементи робочого столу». Перейдіть на вкладку «Загальні», в розділі «Значки робочого столу» встановіть маркер в поле навпроти значка папки «Мої документи ». Натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно. У вікні «Властивості: Екран» натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або Х в правому верхньому куті вікна.
3
Враховуючи те, що на робочому столі розташовується лише ярлики, можна самостійно створити ярлик для папки «Мої документи ». Для цього перейдіть в директорію розміщення папки, клікніть по її значку правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Відправити», з підміню виберіть пункт «Робочий стіл (створити ярлик)». Зовнішній вигляд папки буде трохи відрізнятися від колишнього, проте, швидкий доступ з робочого столу до містяться в даній папці файлам це забезпечить.
4
Якщо папка «Мої документи » зникла з меню «Пуск», клікніть правою кнопкою миші по панелі задач, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» або клікніть по панелі лівої кнопкою миші і натисніть клавіші Alt і Enter. У вікні, перейдіть на вкладку «Меню Пуск», поставте маркер напроти рядка «Класичне меню Пуск» і натисніть кнопку «Налаштувати». В розділі «Склад меню Пуск» натисніть кнопку «Додати». У додатковому вікні вкажіть шлях до папки «Мої документи ». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.
5
Якщо ви свого часу перенесли папку «Мої документи » на інший диск, а тепер хочете повернути її на колишнє місце, клікніть по папці «Мої документи "правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт« Властивості », якшо по ньому клавішею миші. Перейдіть на вкладку «Папка призначення», в розділі «Розміщення кінцевої папки» натисніть кнопку «За замовчуванням». Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно властивостей.