Як відкрити автозапчастини.

Магазин автозапчастин може існувати як автономно, так і в якості структурної одиниці великого автосервісу. В обох випадках принцип його роботи буде приблизно один і той же. Найважливіше тут - правильна і добре налагоджена організація роботи складу, на якому автозапчастини, представлені в асортименті магазину, будуть зберігатися.
Вам знадобиться
  • - приміщення
  • - складське обладнання
  • - комп'ютер зі спеціалізованим ПЗ для обліку товару
  • - продавець-консультант (менеджер) і завідувач складом
  • - ділові зв'язки з кількома постачальниками
  • - пакет дозвільних та установчих документів
Інструкція
1
Знайдіть приміщення, в якому розташується склад автозапчастин та буде відділена невелика площа для торгового залу та роботи з клієнтами. Виставляти на огляд багато товару не буде необхідності - адже звертатися до вас стануть за конкретними деталями для механізмів автомобілів конкретних марок. Набагато важливіше оперативно знаходити необхідні одиниці серед безлічі інших: ось чому склад на точці роздрібного продажу автозапчастин повинен працювати як годинник.
2
Обладнайте склад і організуйте на ньому систему адресного зберігання. При цьому обов'язково складіть базу товару і акуратно ведіть її, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення. Автозапчастини для автомобілів - той товар, зберігання якого вимагає повного порядку.
3
Найміть мінімум двох співробітників для обслуговування вашого магазина автозапчастин - продавця-консультанта і завідувача складом. Якщо магазин входить до складу автосервісу або автосалона, то окремий бухгалтер для нього не буде потрібно. У точці ж продажів, що працює автономно, ведення бухгалтерії варто з самого початку доручити фахівцеві.
4
Знайдіть таких постачальників автозапчастин, працюючи з якими ви будете почувати себе впевнено. Фірма, у якої ви замовляєте деталі, повинна відвантажувати товар в строк і робити якомога менше «відмов» по тих одиницям, представленим в її каталозі, які ви обрали. Чим більше надійних і перевірених постачальників буде в числі ваших партнерів, тим краще.
Корисна порада
Для просування магазину створіть сайт, на якому буде розміщений каталог запчастин, наявних у вас на складі в налічіі.Подбірая асортимент, упор робіть краще на оригінальні запчастини фірм-виробників, намагайтеся уникати працювати з аналогами, якщо це можливо.