Як додати вінчестер. Як встановити вінчестер на комп'ютер model: lpq2.

Проблема браку місця на жорсткому диску є головним болем для багатьох користувачів персональних комп'ютерів. Особливо зараз, коли йде тенденція до підвищення якості медіафайлів і швидкість інтернету дозволяє скачувати їх у великій кількості. Навіть при наявності дисків великого обсягу часто не обійтися всього одним носієм. Вихід з такої ситуації - покупка і установка додаткового вінчестера .
Інструкція
1
Виберіть підходящу вам модель вінчестера - керуйтеся при цьому ємністю, рівнем видаваного ними шуму, способом підключення, швидкості запису інформації, репутацією виробника і, звичайно ж, відгуками власників.
2
Завершіть роботу комп'ютера, відключіть його від джерела живлення. Відкрутіть всі наявні болти, що утримують бічні стінки системного блоку. Відкрийте корпус і уважно ознайомтеся з його вмістом.
3
Зверніть особливу увагу на підключення шлейфів до вже наявного вінчестера. Виберіть місце розташування для нового диска - воно має бути таким, щоб йдуть до нього дроту не заламувалися і не доторкалися до материнської плати. Також переконайтеся (при роботі жорсткий диск нагрівається досить сильно), що повітря, що йде від вентилятора, потрапляє на новий вінчестер. Якщо у вас немає додаткового кулера для жорстких дисків, краще обзавестися таким.
4
Зафіксуйте новий вінчестер на обраної позиції наявними у вас кріпильними елементами. Якщо вони не поставлялися в комплекті з диском, краще не використовувати перші-ліпші, що підійшли за розміром болти, не полінуватися і сходити в комп'ютерний магазин - там можна придбати спеціальні шурупи, призначені для кріплення саме жорстких дисків. Постарайтеся якомога міцніше прикрутити вінчестер до корпусу комп'ютера.
5
Підключіть до жорсткого диска шлейф від материнської плати - він поставляється в комплекті з вінчестером. Також підключіть дроти, що йдуть від блоку живлення. Будьте акуратні при підключенні шлейфів - їм не повинно нічого заважати і вони не повинні натягатися.
6
Увімкніть комп'ютер. Спочатку наявність нового вінчестера не виявиться системою, в цьому немає нічого страшного. Відкрийте меню «Пуск» або на «Робочому столі» клацніть по іконці «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Підключити новий локальний диск».
7
У вікні, ви побачите праворуч всі знайдені системою диски і розділи. Виберіть серед них «Диск Х» (х - це порядковий номер, який може варіюватися залежно від конфігурації комп'ютера), навпроти якого написано Unallocated. Клацніть правою кнопкою миші в сірому полі навпроти нього і виберіть пункт меню «Встановити».
8
Визначтеся з розмірами розділів і кількістю томів нового жорсткого диска, введіть вибрані вами параметри в з'явилося діалогове вікно майбутньої конфігурації. Виберіть файлову систему для форматування, найкраще - NTFS. Задайте ім'я жорсткого диску або його розділів. Запустіть процес, натиснувши кнопку далі.
9
Перезавантажте комп'ютер, перевірте робочий стан нового обладнання.
Зверніть увагу
Будьте уважні при купівлі дисків з можливістю підключення через SATA - переконайтеся, що в материнській платі є додатковий роз'єм. Не купуйте SATA- вінчестери, якщо ви - власник комп'ютера із застарілою моделлю материнської плати на чіпсетах SiS і VIA.
Корисна порада
Перед покупкою жорсткого диска ознайомтеся з потужністю вашого блоку живлення, переконайтеся, що він витримає ще один пристрій.