Як загустити варення. Як загутіть варення з кавунів.

Одним з найбільш улюблених солодких страв в російських сім'ях завжди було варення . Навіть в нелегкі роки господині старалися зварити на зиму хоч кілька баночок ароматного і густого ласощі.
Вам знадобиться
    • ягоди і фрукти для варення;
    • таз;
    • шумівка;
    • цукор;
    • вода.
Інструкція
1
Для густоти варення можна, згідно давнім традиціям, приготувати ягоди в меду. Але частіше все-таки використовують сироп. Правильне варення - з чистим і прозорим сиропом і ароматними і красивими на вигляд ягодами. Ось один з варіантів приготування якісного сиропу: насипте 1 кг цукру в таз для варіння варення, додайте половину склянки води і доведіть все до кипіння, постійно помішуючи. Після закипання трохи зменшіть вогонь і варіть сироп, не розмішуючи рідину, а тільки трохи похитуючи таз. Намагайтеся не допускати карамелизации. Сироп для густого варення готовий, якщо він стікає із зануреною в нього ложки тягучою товстої струменем. Ягоди, зварені в такому сиропі, збережуть свою форму в густому варення .
2
Під час приготування варення на його поверхні завжди виникає піна, яку треба знімати, - адже вона псує зовнішній вигляд ласощі, заважає його густоті і може стати причиною передчасного скисання. Проте не потрібно поспішати і прагнути прибрати піну відразу при її появі. Перед повним завершенням варіння дозвольте варенню закипіти якомога сильніше і відразу ж зніміть його з вогню. Потім почекайте дві - три хвилини, поки осядуть ягоди. Після беріть шумовку і акуратно прибирайте всю виниклу піну. Такий спосіб дозволить особливо ретельно видалити навіть невеликі шматочки піни, приготувавши в підсумку густе варення з непошкодженими ягодами. Подібним чином ви заощадите сили і час.
3
Не менш важливо вірно помітити кінець варильного процесу. Недоварене варення НЕ БУДЕ густим. Воно скисне або заграє. Перетравлене вийде надто густим і засахарітся, що призведе до спотворення смаку та аромату. Варення готове, якщо піна не розпливається по краях таза, а групується в середині. В готовому варення ягоди рівномірно розподіляються в густому сиропі, а не збираються на поверхні. Крапля сиропу з доварені варення на тарілці не розтікається, зберігаючи форму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9UJBW3cFuIA
Корисна порада
Часто, щоб приготувати смачне густе варення, використовують всілякі добавки - наприклад, вишневі листя як доповнення до агрусу, листя чорної смородини - до ягід білої смородини, ваніль і цедру лимона - до кірка дині і кавуна.