Як замінити свічки запалювання на Шкоді.

Якість вітчизняного бензину істотно знижує термін експлуатації свічок запалювання на Шкоді . Трапляються ситуації, коли заміна свічок просто необхідна для запуску двигуна. Тому важливо вміти самостійно поміняти свічки і робити це акуратно.
Вам знадобиться
  • Свічкова головка на 16 з гумовою шайбою для фіксації й утримання свічки всередині головки і подовжувачем довжиною не менше 150 мм з воротком.
  • Шестигранник на 5 мм.
  • Викрутки.
  • Нові свічки.
Інструкція
1
Зніміть пластикову кришку двигуна. Для цього знайдіть 4 гвинти її кріплення з гумовими заглушками. Ці гвинти хрестової викруткою поверніть на 90 градусів в будь-яку сторону. Кришку піднімайте строго вертикально, щоб заглушки не вискочило і не загубилися. Знайдіть чотири масивних пластикових корпусу котушок запалювання . Кожен корпус кріпитися двома болтами під шестигранник і до кожного підходить джгут проводів.
2
Плоскою викруткою підніміть вгору до упору металеві фіксатори роз'ємів проводів, розташованих на пластиковому корпусі кожної з котушок запалювання . Від'єднайте роз'єми. Відверніть шестигранником кріпильні болти котушок запалювання до голівки блоку. Котушки витягніть, обережно витягаючи вгору. Відкриється доступ до колодязями зі свічками запалювання всередині. Довга частина корпуса котушки запалювання виконує функції дроти високої напруги і має гумовий наконечник.
3
Продуйте колодязі свічок стисненим повітрям, щоб уникнути забруднення циліндрів. Отвинтите свічки спеціальної головкою з насадкою. Конструкція свічковий головки запобігає випаданню свічки з головки при витяганні. Цим же інструментом встановіть нову свічку в колодязь. Для цього вставте свічку в головку і трохи натисніть на різьбову частину свічки, щоб вона втопилася в гумову шайбу. Шайба зафіксує свічку і охоронить її від випадання.
4
Руками почніть вгвинчувати свічку, обертаючи головку через подовжувач. Свічка повинна угвинчуватися легко і без зусиль. Якщо це не так, припиніть угвинчування, щоб не пошкодити різьблення головки блока (ремонт дуже дорогий). Після навертання руками, остаточно затягніть воротком. Спосіб і момент затяжки дізнайтеся з написів на упаковці свічок запалювання .
5
Встановіть всі зняті деталі в зворотній послідовності. При установці котушок запалювання упевніться, що вони щільно «сидять» на свічках.
Skoda - автомобіль чеського виробництва, який є гідним варіантом для автолюбителя. Будь-який автомобіль вимагає належного догляду, зокрема, перевірки і заміни свічок запалювання.
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і заглушите двигун. Дочекайтеся моменту, коли мотор повністю охолоне, і тільки потім приступайте до виконання робіт. Після цього відкрийте капот і від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї. Потім зніміть кожух двигуна, який знаходиться зверху. Від'єднайте зі свічок запалювання наконечники, на які кріпляться високовольтні дроти.
2
Після цього зніміть тримач, який необхідний для закріплення проводів, і видаліть з ніш накопичився дрібне сміття і бруд. Для цього підійде звичайна пензлик або стиснене повітря. Потім обережно виверніть свічки запалювання. Слідкуйте за тим, щоб не допустити перекосу свічок під час їх вилучення, що може привести до пошкодження різьби. Ретельно почистіть їх і огляньте. Якщо помітите найменші тріщини на ізоляторі або пошкодження різьби і електродів, то негайно проведіть заміну свічок на нові.
3
Візьміть круглий щуп і з його допомогою виміряйте відстані між електродами свічок. Для малопотужних двигунів цей зазор повинен складати близько 0,9-1,1 мм. На двигунах об'ємом 1,4 літра - це відстань має дорівнювати 1 мм. Якщо виміряна вами величина відрізняється від допустимих значень, то виконайте регулювання зазору до потрібної величини.
4
Після цього укрутіть свічки і виконайте збірку в зворотній послідовності. Пам'ятайте, що оптимальним моментом для затяжки свічок є значення в 20-30 Н * м. Слідкуйте за тим, щоб встановлювані свічки повністю відповідали типоразмеру двигуну, який встановлений на вашому автомобілі.
5
Пам'ятайте, що за зовнішнім станом свічок можна судити про ступінь зношеності двигуна. Наприклад, якщо робітник кінець свічки не має відкладень, це свідчить про те, що в камеру згоряння надходить бідна паливна суміш. А якщо кінець покритий шаром темних відкладень, то навпаки, суміш надмірно збагачена.