Як копіювати з формату pdf.

У форматі pdf часто зберігають різні статті та електронні книги, які можна скачати в інтернеті. Для використання тексту таких документів необхідно витягти його з файлів. Іноді такі файли закриті для редагування і копіювання інформації. Але є методика подолання цього захисту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте документ у форматі * .pdf, з якого необхідно скопіювати інформацію. Спробуйте виділити текст звичайним способом - промальовувати по ньому лівою кнопкою миші, і натиснути команду «Копіювати» в контекстному меню. Також можна перейти в меню правка, вибрати команду «Виділити все», далі команду «Копіювати».
2
Для копіювання тексту з pdf спробуйте також виконати команду з меню «Файл» - «Зберегти у текстовому форматі». Виберіть місце збереження файлу. Весь текст з документа буде поміщений в формат * txt.
3
Скачайте і встановіть спеціальну програму, якщо не вдалося скопіювати текст з pdf звичайним способом. Перейдіть на сайт програми ABBYY Screenshot Reader, для цього в адресний рядок браузера вставте http://www.abbyy.ru/screenshot_reader/.
4
Далі виберіть посилання «Пробна версія» та натисніть кнопку «Завантажити». Встановіть програму на комп'ютер. Дана програма дозволяє швидко робити скріншоти і розпізнавати текст і таблиці з зображень на екрані.
5
Запустіть ABBYY Screenshot Reader, щоб витягти текст з pdf, відкрийте потрібний документ. Зверніть увагу, що в режимі пробної версії програма буде працювати на вашому комп'ютері протягом 120 днів. Натисніть на значок програми в треї, з'явиться вікно, в якому необхідно вибрати напрямок розпізнавання знімка екрана.
6
Виберіть напрямок, наприклад «Скопіювати текст в буфер обміну», натисніть кнопку копіювання, далі виділіть потрібний текст в документі pdf. Далі дочекайтеся, поки програма видасть вам повідомлення «Текст успішно скопійований в буфер». Якщо в процесі розпізнавання виникли помилки, програма видасть відповідне попередження. Щоб повторити розпізнавання, зробіть більше масштаб перегляду документа.
7
Перейдіть в програму MS Word, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці документа і виберіть команду «Вставити». Копіювання тексту з pdf-документа завершено.