Як пов'язати жіночий жилет. Як зв'язати жилет жіночий для літніх.

В'язані жилети не просто так називалися "душегрейка". В таких речах, створених своїми руками, дуже тепло. Особливо, якщо жилет пов'язаний з натуральної вовни. Однак потрібно врахувати, що жилети в'язані гачком жорсткіші, ніж виконані спицями. У кожному разі в'язаний жилет буде неповторною декоративною моделлю вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • Нитки різних кольорів (бежевий, зелений цегельний, коричневий)
  • Гачок
  • Ножиці
  • Папір, олівець
Інструкція
1
Перед тим, як в'язати жилет гачком, потрібно обов'язково пов'язати зразок, бо щільна в'язка стовпчиків з накидом практично не тягнеться в ширину. У зразку 10 см на 10 см повинно вийти 26 стовпчиків з накидом і 15 рядів. Якщо стовпчиків відрізняється, то потрібно буде відкоригувати загальне число петель.
2
Потім потрібно побудувати креслення викрійки потрібного розміру, і потім по ній підрахувати число петель. В процесі в'язання обов'язково співвідносяться з деталями викрійки окремих частин, на яких позначають також ширину оздоблювальної облямівки. Облямівка навколо пройми і по контуру жилета становить 1 см, по краях передніх частин - 2,5 см.
3
Жилет в'яжеться з нижніх країв. Готові деталі розкладаються згідно викрійці, а потім відпарюєте через вологу тканину. Після цього деталі необхідно зшити, і повторно отпарить.
4
Наступним кроком контур жилета і пройми обв'язують одним рядом нитками бежевого кольору, лише середні краю частин обв'язують 1,5 см. Каймою стовпчиків без накиду, при цьому на правій стороні вив'язують 3 петлі для гудзиків. Потім пройми і контури всього жилета обв'язують з лицьового боку 1 рядом стовпчиків без накиду кольоровими нитками: зеленого, цегляного і коричневого кольору. По кутах жилета в кутовому стовпчику без накиду в'яжуть 2-3 стовпчика без накиду в одну петлю для того, щоб облямівка НЕ збору.
5
Потім для обробки жилета окремо в'яжеться планка довжиною 9,5 см стовпчиками без накиду кольоровими нитками. Планка пришивається з лівого боку жилета замість накладного кишеньки.
Зверніть увагу
відпарюєте в'язані деталі потрібно дуже акуратно. Важливо стежити за тим, щоб в'язані деталі не витягувалися.
Корисна порада
З меланжевих ниток дуже красиво виглядають моделі з рівною і щільною в'язкою.