Як налаштувати Джиммі.

Jimm - клієнт icq для мобільних телефонів. Ця програма дозволяє користуватися аською з телефону, що має доступ в інтернет. Установка і настройка клієнта нескладна, тому він дуже популярний серед користувачів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Скачайте програму для мобільного телефону Jimm, це можна зробити безкоштовно з офіційного сайту виробника. Для цього можна на комп'ютері перейти за посиланням http://jimm.org/download, потім скопіювати додаток на мобільний телефон, або перейти на сайт з мобільного телефону http://wap.jimm.org.ru/download.wm. Є спеціальні версії даної програми для старих телефонів, з попередньою версією Java. Але телефони, що вийшли після 2004, року мають підтримку нової версії, тому завантажуйте її.
2
Скачайте з сайту файл з розширенням jar, щоб встановити і налаштувати Джиммі . Переконайтеся, що ваш телефон має 320 кілобайт вільної пам'яті для роботи додатку. З них 70 кб для установки самої програми, а 250 - оперативна пам'ять. До того ж необхідно наявність підтримки сокетов.
3
Приступите до налаштування Jimm'а. Перед цим переконаєтеся, що на вашому телефоні активований і налаштований доступ до GPRS-Internet. Тільки після цього потрібно починати налаштовувати Jimm. Запустіть програму, перейдіть в меню "Налаштування", виберіть пункт «Інтерфейс», встановіть російську мову. Після цього перезапустіть програму.
4
Перейдіть в меню "Налаштування", виберіть пункт «Обліковий запис» і заповніть наступні поля. Введіть свій номер (UIN) і пароль. Далі перейдіть в меню "Налаштування", виберіть пункт «Мережа», введіть наступну інформацію: ім'я сервера - введіть адресу login.icq.com, порт - введіть значення 5190, тип підключення виберіть сокет, підтримувати підключення, виберіть варіант «Так»; таймаут пінгу - встановіть значення 120, підключатися автоматично - на свій розсуд.
5
Далі налаштуйте візуальне оформлення програми на свій розсуд, ці настройки не відобразяться на роботі додатка. Далі натисніть «Підключитися», потім дозвольте додатком передавати дані в інтернет для нормальної роботи програми. Налаштування програми Jimm завершена.