Як визначити температуру суміші.

Хоча й існує думка, що годувати з пляшечки куди простіше, ніж грудьми, мами дітей-искусственников стикаються з низкою нюансів. Наприклад, доводиться щоразу перевіряти температуру дитячої молочної суміші, щоб ненароком не обпекти малюка.
Інструкція
1
Визначити, чи достатньо підігріта дитяча молочна суміш, можна «на око», без використання спеціальних вимірювальних приладів. Капніть невелику кількість молока собі на зап'ясті або на внутрішню частину ліктя, де шкіра тонка і ніжна. Температура суміші повинна бути такою ж, як температура тіла, або на градус вище. Якщо температура рідини не відчувається - можна годувати немовля. Остудіть занадто гаряче молоко.
2
Підігріває пляшечку з молочною сумішшю в спеціальному електричному підігрівачі для дитячого харчування. Він дозволить рівномірно прогріти молоко. Майже всі підігрівачі забезпечені термостатом і показують температуру харчування. У сучасних моделях за допомогою рукоятки або кнопок ви зможете виставити потрібну температуру . Зазвичай це 37-38 градусів.
3
Ретельно перемішуйте пляшечку з молочною сумішшю, якщо ви розігріли її у мікрохвильовці - молоко може прогрітися нерівномірно. Деякі педіатри не рекомендують розігрівати суміш в мікрохвильовій печі, тому це може призвести до втрати її корисних властивостей.
4
Якщо ви розводите дитяче харчування гарячою водою, остудіть її до потрібної температури, поставивши пляшку в ємність з холодною водою. Перемішайте перед тим, як дати молоко дитині. Зверніть увагу на етикетку: деякі види спеціальних і лікувальних молочних сумішей не можна розводити дуже гарячою водою.
5
Майте на увазі, що деякі немовлята воліють певну температуру молока. Одні з задоволенням п'ють тільки дуже теплу суміш, а від остигнула будуть відмовлятися. Інші люблять молоко і кефір кімнатної температури. Спостерігаючи за своїм малюком, ви знайдете саму прийнятну температуру суміші.