Як відклеїти жуйку. відмити шкіру від жуйки.

Жувальна гумка має приємний смак і допомагає боротися з карієсом. Але вона ж здатна доставити купу неприємностей, потрапивши на підлогу, килим, меблі, скатертина, а то і на одяг. Озброївшись відповідними знаннями, можна позбутися цієї липучки за лічені хвилини. З вирішенням цієї проблеми не слід затягувати, треба постаратися відклеїти жуйку , поки вона що не в'їлася глибоко в тканину або поверхню.
Вам знадобиться
  • 1) розчинник на основі лимонної кислоти, лопатка, серветка.
  • 2) заморожуючий аерозоль.
  • 3) універсальний засіб для виведення плям.
  • 4) скребок.
  • 5) лід, денатурований спирт.
Інструкція
1
Найефективніший спосіб видалення жуйки з килима і меблів - нагрівання паром, однак це дорогий метод, оскільки парогенератори в квартирі мало хто тримає. Альтернативою можуть служити парові праски. Направивши струмінь пара на прилиплу жуйку і одночасно скачуючи її на сірник або збираючи серветкою, ви позбудетеся від проблеми. Потім слід лише промити це місце мильною водою і підсушити (ворс килима прочесати щіткою).
2
Візьміть розчинник, переважно на основі лимонної кислоти. Засіб нанесіть на жуйку , рівномірно розподіліть лопаткою і залиште на 5 хвилин. Потім тупим ножем або дерев'яною лопаткою зніміть жуйку і протріть пляму вологою губкою або серветкою.
3
заморожує аерозоль нанесіть на поверхню забруднення. Коли жуйка затвердіє, її можна легко видалити лопаткою.
4
З твердої поверхні підлоги (лінолеум, паркет) жуйку видалити нетркдно, для цього скористайтеся скребком. У більш проблемному випадку, коли жуйка буквально втерта в поверхню, можна скористатися розчинником.
5
Для тканинних покриттів меблів, скатертин і одягу можна використовувати метод заморожування льодом. На жуйку покладіть шматок льоду, загорнутий в поліетиленовий пакет, зачекайте кілька хвилин, потім швидко відклейте затверділу жуйку . При необхідності видаліть пляма денатурованим спиртом.
Зверніть увагу
Після використання розчинників переконайтеся, що на поверхні не залишилося хімічних веществ.Прі розпиленні заморожуючого аерозолю бережіть шкіру відкритих ділянок тіла, можна отримати опік.
Корисна порада
Бажано використовувати розчинники в формі геля.Пользуйтесь дерев'яною лопаткою, а не металевою.