Як відкрити пошкоджений rar архів.

Іноді бувають випадки, коли при передачі за допомогою електронної пошти або файлообмінників за архівуються файлів їх неможливо відкрити, з'являється повідомлення, що архів пошкоджений. У цьому випадку необхідно його відновити, засобами архиватора яких спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - Winrar.
Інструкція
1
Запустіть програму Winrar, щоб відновити пошкоджений архів. Перейдіть до папки, в якій він міститься, за допомогою вбудованого провідника. Виділіть потрібний архів, клацніть правою кнопкою миші по його назві, або в меню «Операції» виберіть команду «Відновити архів». Також відновлення архіву rar можна запустити комбінацією клавіш Alt + R.
2
З'явиться вікно, в якому вкажіть папку розміщення відновленого архіву, а також виберіть його формат (rar або zip). Встановіть потрібні параметри відновлення rar-архіву, натисніть кнопку «ОК». Час відновлення буде залежати, насамперед, від розміру відновлюваного архівного файлу.
3
Скачайте спеціальну утиліту для відновлення архівних файлів, якщо це не вдалося зробити за допомогою Winrar. Для цього скопіюйте в адресний рядок браузера посилання http://www.recoverytoolbox.com/download/RecoveryToolboxForRARInstall.exe. Програму необхідно зареєструвати для отримання можливості збереження відновлених файлів. Демо-режим дозволить лише провести аналіз файлів у пошкодженому архіві.
4
Встановіть та запустіть програму Recovery Toolbox for RAR, з'являється вікно програми, в якому необхідно вибрати файл для відновлення, для цього клацніть по кнопці з зображенням відкритої папки, у вікні виберіть пошкоджений архів, натисніть «ОК». Файл буде додано до програми, натисніть Next. Далі буде запущений аналіз і сканування файлів в архіві. У наступному вікні відзначте файли зі списку, що підлягають перевірці, натисніть Next.
5
Зверніть увагу на колір оклику файлу, який знаходиться біля імені файлу. Якщо він червоний, значить файл не підлягає відновленню, а якщо синій - значить файл буде відновлений без помилок. У наступному вікні виберіть папку, в яку необхідно помістити відновлені файли і натисніть "ОК".
Архівація - зручний спосіб зберігання даних в стислому стані. Тим не менш, іноді при спробі розпакувати архів з необхідною вам інформацією, ви можете зіткнутися з тим, що архів виявляється пошкодженим. З цієї ситуації можна знайти вихід, і ви можете спробувати повернути важливі дані, відновивши архів за допомогою програми WinRAR і вбудованих в неї інструментів.
Інструкція
1
Відкрийте в WinRAR неробочий архів. В меню програми виберіть розділ «Команди», і в списку, знайдіть опцію «Відновити архів». Також ви можете викликати команду відновлення, натиснувши комбінацію клавіш Alt + R. Відкриється вікно відновлення - підтвердити його, натиснувши ОК, і потім дочекайтеся закінчення операції з відновлення архіву.
2
Архів збережеться у вигляді копії в тій же папці, в якій зберігався пошкоджений архів. Ви дізнаєтеся його по напису fixed, що з'явилася в назві.
3
У більшості випадків цей спосіб допомагає повернути всі втрачені дані. Тому, якщо ви завантажили заархівовану інформацію, яку довго шукали, і архів відмовляється працювати, не видаляйте скачаний файл і не починайте відразу шукати альтернативу невдалої закачуванні.
4
Спробуйте відновити дані за допомогою WinRAR, перевіривши попередньо кілька параметрів, від яких залежить відновлення архіву.
5
Якщо архів захищений паролем і не відкривається, переконайтеся, що ви ввели правильний пароль. Перевірте розкладку, переконайтеся, що у вас не натиснуто Caps Lock.
6
Якщо пароль при запуску архіву не потрібно, поновіть WinRAR до останньої версії, а також відновите версію програми, яку ви використовуєте для закачування файлів через інтернет. Можливо, сам архів, викладений на сервері, не є пошкодженим, і ушкодження він отримав через некоректну закачування.
7
Не варто завантажувати файли за допомогою браузера - це ненадійний спосіб, в якому ви ризикуєте втратити частину інформації.
8
Коли ви скачаєте архів, порівняйте його розмір з тим, який вказаний на сайті. Якщо розмір завантаженого архіву менше, значить, в процесі закачування ви втратили частину даних через помилку з'єднання, помилки оперативної пам'яті, проблеми з жорстким диском, помилки в програмі закачування, і т.д. Повторіть закачування файлу іншим методом.
9
Відновивши архів, спробуйте розпакувати його повторно і перевірте, чи повністю відновилася інформація.